Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kertesházból lakótelepibe...

Kertesházból lakótelepibe költözünk, a macskám meg fogja szokni?

Figyelt kérdés

Igazából félig kinti félig benti cica, nagyon szeret bent lenni :) lustizni, játszani..meg mondjuk most jobban is befele kéretszkedik, a hideg miatt.

1 éves kandúr cica.Bírni fogja az egész napos bezértságot?1. emeleti lakásról van szó egyébként, ha ez számít vmit, bár nemtom..


A másik h hallottam olyat h vhol meg szokták szavaztatni a kutyatartást h lehet e, macskánál is így van?:(



2012. nov. 8. 18:28
 1/6 anc válasza:
Én azt hallottam egy macskatartó ismerősömtől, hogy a cicus személyhez kötődik, nem helyhez. Tehát szerintem meg fogja szokni.:) Ha egész nap az ajtó előtt ül és miákol, akkor van csak baj.
2012. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi h írtál! :) remélem megszokja, igaz még van ideje mert jövőre költözünk kb.

nem lenne szívem megválni tőle annyira szeretjük

2012. nov. 8. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel kinti-benti volt, meg fogja szokni, nem idegen neki a bentlét.

Erkély van? Tegyél fel rácsot, nagyon szeretnek kinézni, órákon át képesek nézni a madarakat és mekegni nekik.

Az ablakokra vigyázz, vagy rácsozd be mindet, vagy ne nyisd ki, csak bukóra. Első emeletről se lenne jó kiesni, meg el is veszhet a macska.

Nem kell megszavaztatni, ettől ne félj, főleg lakásban tartott macskánál se. Ha viszed sétálni, abba se fognak beleszólni.

Ivartalanítva van? Az mindenképp kell benti macskának.

2012. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincsen ivartalanítva, erre még nem is gondoltam..am tipikusan ilyen a macskám..:D felugrik az ablakba és bámul kifele:))
2012. nov. 9. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor vidd el majd ivartalaníttatni, mert különben vágyni fog kifelé, ha tüzelő macskát érez. Ez az egy dolog, ami csalná őt kifelé.
2012. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2012. nov. 9. 14:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!