Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kell adagolni a Cestal...

Hogyan kell adagolni a Cestal Cat-et?

Figyelt kérdés
A macskámnak bélférgei vannak, ezért az állatboltban vettem neki Cestal Cat-et. Az ott dolgozó hölgy (nem tudom hogy szakember volt-e vagy sem) azt mondta hogy naponta 1/2 tablettát adjak neki 3 napig, a gyógyszer dobozán viszont semmi ilyesmi nincs feltüntetve. Tudnátok segíteni?
2009. aug. 13. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. aug. 13. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Én tegnap adtam be nekik a cestal cat-et.


Nekem az orvos ugyanazt mondta, ami a betegtájékoztatóban van, vagyis hogy háromhavonta kell adni nekik a testtömegük függvényében, és nem kell pár napon/héten belül ismételni.


Fontos, hogy háromhavonta beadd neki az adagját; az én egyik macskámnak volt féreg a székletében ma reggel, pedig már kapott irtót többször is, és benti macska.

2009. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így: [link]
2010. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a tabletta okoz hasmenést a cicáknál?
2012. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A cestal cat tablettát súlyos fertozottseg eseten 3 egymás követő napon kell beadni a macska súlyának függvényében x darabot, a leírás tartalmazza, 2 kg alatt felet, 2-4 kg között 1 tabletta 4-8 kg között 2 tabletta. Egy 6 kilós macskának 1 es egy felet szoktak javasolni! (közvetlen szájba, vagy elrejtve darab csirkefilebe, kolbaszba), es 14 nap múlva megismételni.
2018. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!