Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most kakilt be a macskám...

Most kakilt be a macskám (hígat). Hogyan takarítsam el? Már a szagától hányingerem van.

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
WC-papírral, törlőkendővel, felmosóval. Mit vársz, mit mondunk? Ülsz a fosbűzben, és posztolsz a gyakorira, hátha odamegy valaki feltakarítani? Minek van állatod, ha ennyire nem vagy képes? Mi lesz, ha gyereked lesz?
2012. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minél tovább vársz, egyrészt annál tovább kell szagolnod, másrészt kezd megszáradni, még nehezebb feltakarítani. Nagy levegő, lélegzetvisszatartva papírtörlővel nagyját felszeded, utána felmosod a helyét ecetes vízzel, hogy ne menjen újra oda a cica.
2012. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
91%
Ha ennyire rosszul vagy,kösd be az orrod :),addig meg valamivel feltörölöd,papirtörlövel,majd utanna vizes ruhaval v. valamilyen szprejjel(lehet zsiroldo v. a tus kabinnak valoval),atfuvatod,ujra feltörlöd,szellöztetsz,es esetleg valami jo szoba v. wc szprejjel befuvatsz,ez nem fontos.
2012. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

*Ülsz a fosbűzben...*


Ezen meghaltam...:D

2012. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
csak az előszobába kakilt be szerencsére,nem oda ahol én vagyok.. egyébként tettem rá homokot,úgy valamivel könnyebb volt,most meg két füstölő is van abban a helységben.. ja és bekötöttem egy rossz pólóval az arcom:)
2012. nov. 9. 15:10
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Jaj kérdező...:D Elképzeltem azt a küzdelmet a kaki és közted. :)
2012. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Homok. meg füstölő..rossz póló..:)

Attól a kaki még ott van !

Te meg ülsz a fosbűzben.:) JÓ!

2012. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
xDD Nagyon nagy!! Ha már feltakarítottad, ügyes vagy, ha nem, akkor légy túl rajta!
2012. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
feltAkarítottam és azután volt a füstölő,és még domestossal is átmostam:D
2012. nov. 9. 19:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy. Tényleg nem tudom, mitől tudnak ilyen bűzöset gyártani. Még az alomba is érzem..
2012. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!