Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha sáros időben viszem ki a...

Ha sáros időben viszem ki a lovat, és utána tiszta sár lesz a patája, hogyan takarítsam meg tőle hogy teljesen lejöjjön a sár?

Figyelt kérdés
Az addig oké, hogy patakaparóval leveszem kivülről a sarat, de akkor is marad rajta egy kicsi, vízzel le lehet sikálni vagy az árt neki? Nem szeretném hogy patabajai legyenek emiatt.
2012. nov. 4. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Kint hagyod a kikötőnél és.addig kényeszteted befonod a sörényét amí meg nem szárad és utánna pedig patakaparőval lekaparod róla. én ilyenkor a kövön szoktam rajta egy kicsit szőrén menni csak körbe körbe lépünk és gyakoroljuk a csizmával való irányítást.... Remélem segítettem vmennyit... :)
2012. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod mit csinálj? ha van tiszta fű akkor járasd meg benne. Hipsz-hopsz lejön. Én is most jöttem rá. Ha meg nincs akkor vizesvödör és szivacs. :)
2012. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A víz, hogy ártana a patájának? Hogy kensz rá patazsírt ha előtte nincs kiáztatva a pata? A zsúrolás meg csak annyira árt mint a víz.
2012. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű. Vizesvödör +egy kefe: külsejéről jól lemosod a sarat, aztán így már fel tudod venni és kikaparod vagy vizes kefével kiszeded. Ha karámba megy a ló munka után akkor felesleges, mert ott is ugyanolyan sáros lesz.
2012. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
slaggal lecsapatod és kész. a sártól nem lesz patabaja. ha naponta kipucolod a patáját, akkor nem lesz baja, feltéve ha nem csüdig a saját mocskában áll.
2012. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a víztől nem lesz gondja, én is azzal szoktam
2012. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Slaggal mosd le.
2012. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. nov. 4. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!