Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, ha a majdnem 3...

Mit csináljak, ha a majdnem 3 éves macskám elkezdett össze-vissza pisilni?

Figyelt kérdés

A macskám februárban lesz 3 éves és eddig nem volt semmi probléma, rögtön megtalálta az almot és mindig oda járt vécére, de nemrég elkezdte lepisilni a táskáimat, már egyszer ki lett mosva, aztán véletlenül megint a földön hagytam és megint lepisilte, ráadásul elázott a töri füzetem, amivel fogalmam sincs mit kezdjek, mer nem tudom lemosni, szóval most járhatok pisis töri füzettel? Már próbáltam h megszagoltatom vele aztán fejbe csapom hogy tudja h rosszat csinált, de nem használt!

Miért csinálja ezt és mit csináljak vele?



2012. nov. 9. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

1, te egy állatkínzó vagy, téged fel kell jelenteni, vagy bele kell nyomni az arcodat a vécébe, aztán fejbe kell téged b*szni

2, a macskádról nem derül ki semmi, sem a neme, sem z, hogy ivartalanítva van-e, sem semmi bővebbet nem írtál a vizeletről sem (mennyiség, szag, hogy eltér-e a régebbitől)

3, azt sem írtad, hogy mikor volt cserélve az alom neki. Az alapján hogy szerinted a macska feje a vécébe való gondolom az is rendben van ha a saját sz*rjában ül.


Innentől kezdve tehát akármi lehet a vesebetegségtől kezdve a húgykövességen meg a területmegjelölése át egészen addig, hogy nem érzi elég védettnek az almot a vécézéshez, vagy nem tiszta az alom.

Javaslat: Mielőtt valaki feljelentene sürgősen keress egy rendes gazdát a macskának, az meg majd megoldja a problémát, elviszi orvoshoz meg ilyenek. Anyukádnak meg apukádnak, akik mondták neked, hogy ezt kell csinálni a macskával, pedig szigorúan pedagógiai jelleggel nyomd bele a fejét a vécébe, hogy lássuk mit tanulnak belőle. Utána persze még vágd fejen, hogy értse, hogy a vécé rossz.

2012. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Azért egy fejbe csapás még nem állatkínzás, nevelni is kell időnként az állatot, a "nem szabad"-ra nem mindig hallgatnak....

Nézesd meg állatorvossal, lehet betegség jele a melléwécézés. Lehet vesekő, felfázás, vagy egy teljesen más betegség jele is.

A füzetedet másold át, mást nem tudsz csinálni vele, vagy fotózd le a lapokat.

Próbáld magasabb hőfokon mosni a táskát, de frissen, de hagyd benne sokáig a macskapisit, mert akkor nem jön ki :/

2012. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
de igen szivi, az. Attól hogy téged otthon vert a papa, mama, attól még ez baj. Nincs ilyen nevelési technika. Mellesleg az állatokkal nem is úgy kell kommunikálni, hogy a "mit nem"-et próbálod beleerőltetni. És ott is látszik, hogy nullára értesz a macskákhoz, hogy "felfázás" A macskáknál ilyen nincs. Az hogy te egy dühödt problémás kis izé vagy nem a macskád hibája, és ha ilyen lelki torzulásaid vannak, akkor meg ne kényszerítsd rá a macskádat, hogy téged el kelljen viselnie azáltal, hogy úgymond te vagy a gazdája. Mellesleg megtúráztathatjuk a kérdést a rendőrségen vagy valamilyen állatvédő alapítványnál.
2012. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
ja és olyannal sem találkoztam még, hogy a macska veseköves. Pedig az én macskám vesebeteg.
2012. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vicuska87 ***** válasza:
23%

Kedves egyes a szívemből szóltál!


Vese betegség, jelölés, húgyúti panasz, bármi lehetséges!

A megverés helyett inkább vidd orvoshoz!

2012. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az, hogy fejbe csaptam nem egyenlő az állatkínzással, nem azt mondtam h rendszeresen verem, másból nem ért, ez nem kutya h értene a nem szabadból, amúgy meg csak gyengén, jelzés szerűen ütöttem, kb meg se érezte! Amúgy ivartalanított, nőstény, és már elvittem állatorvoshoz, még nincs eredmény, de valószínűleg hugyhólyag gyulladás, nem tudtam h beteg, utólag már én is bánom h bántottam :( azért köszi a válaszokat, de látszik h még nemnagyon volt macskád!
2012. nov. 10. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Tudjátok, jelentsetek fel engem is, meg a kérdezőt is, mert kapott egy taslit a macska!

Retardált idióták!

2012. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy lakásban van tartva az alom eddig is így volt kiszedve és idáig nem volt gond, és ne velem legyél elfoglalva, mert vannak sokkal durvábbak is, akik tényleg verik az állataikat, meg van, aki 5 macskát meg 1 kutyát tart egy 2 szobás lakásban, inkább őket jelentsd fel!
2012. nov. 10. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!