Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvíz egyben távozik?...

A magzatvíz egyben távozik? Fájásaim nincsenek, esténként keményedek inkább. Voltam pisilni, utána elkezdett folyni ilyen fehéres sűrűbb valami. De nem sok.38+4 km

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehet magzatvíz szivárgás is, enm minden esetben egyben távozik.

Ha esetleg lenne ma valami, akkor gyors könnyű szülést kívánok neked!

ÉS majd írj

2010. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, a magzatvíz jó esetben átlátszó, színtelen.

Nekem éjjel 2kor folyt el valamennyi, de utána még hosszú-hosszú (hosszúhosszú) órákon keresztül szivárgott, folydogált.

2010. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ez is színtelen volt, csak mintha kocsonyásabb. Azóta nem volt szinte semmi.

Második. Hány órára rá szültél meg?

Első baba lesz, tanácstalan vagyok.

2010. dec. 10. 18:00
 4/13 A kérdező kommentje:
Fájásaid is voltak, vagy csak a magzatvíz folyt el? Enyhe menstruációs jellegű fájdalmam van. De ez se állandóan.
2010. dec. 10. 18:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia,nem lehet,hogy a nyákdugó távozott?A menstruációs fájás nálam a tágulás jele volt.Szerintem hamarosan baba lesz,drukkolok!
2010. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pont most olvastam, hogy valakinek a nyákdugó távozott így. Két napja távozik pisiléskor ilyen barnás nyákos valami, minimális mennyiségben. Én arra gondoltam, hogy a nyákdugó.
2010. dec. 10. 18:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez inkább nyákdugó....a magzatvíz tényleg olyan mint a tiszta víz....az nem kocsonyás.
2010. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! "második" vagyok, bocsánat, most értem ide újra :)

Háááát, 30 órára rá lett meg a Babám, szóval jó hosszú vajúdásom volt, de maga a szülés, pikk-pakk, alig másfél óra, semmiség :) Ja, és mikor elfolyt a víz fájásaim egy jó darabig még nem voltak. Látom 38 hetes vagy, ebből akármi is lehet (nekem 37. hét utolsó napján folyt el a magzatvíz)


Kitartás!!!!!! És könnyű szülést!!!!

2010. dec. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia,hogy vagytok?Megszületett a babád?Kislány-kisfiú?
2010. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon eltűnt a kérdező..... :) Valószínű már babázik :)
2010. dec. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!