Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok nekem középkategóriás...

Tudnátok nekem középkategóriás cica tápot mondani?

Figyelt kérdés

Ami jó és nem túl drága? És hol lehet venni?

(nem internetről veszem)



2012. nov. 11. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Cat Chow,Happy Cat,Josera.Ezek jók és nem is túl drágák.Ha van a közeledben állateledelbolt,ott lehet kapni kimérve.A Fressnapfban van Cat Chow és Happy Cat is.
2012. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mecse ***** válasza:

Szüleim etetik Joserával a kutyust, gyönyörű a szőre, jó állagú a széklete, súlya is rendben van szóval én a Joseráról csak jót tudok mondani. Ára nem vészes, plusz vannak néha nagyon jó kis akciók ahol a második csomagot féláron kapod pl.


Cicának is biztos vagyok benne hogy jó, szerintem az egyik legjobb középkategóriás táp jelen pillanatban.


Azt sajnos nem tudom hogy hol lehet venni élőben mert én a szüleimnek mindig rendelni szoktam.


Miért nem akarod rendelni? Van webbolt ahol ingyenes a kiszállítás szóval amiatt sem kell aggódni, plusz nem neked kell hazacipelni.

Persze nem az én dolgom szóval nem kell válaszolnod ha nem akarsz.

2012. nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért nem akartunk rendelni netről, mert nem csak úgy van a házhoz szállítás ingyen ha bizonyos összegű értékben vásárolunk? És a macskánknak elég 1 hónapra kb 1-2 kilós táp.
2012. nov. 11. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:
A Kennels Favourite Kis-kis macskatápja nagyon jó. Azóta nem hullik a cicáim szőre, mióta ezt eszik. Állateledelben szoktam venni. 1 kg/ 750ft. Ja, a csirkéset vesszük, de van libás is.
2012. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Maxitabi ***** válasza:

Josera jó,szerintem a pro plan is kb ennyit tud.. csak aranyáron.

A Brit is jó még,( közepes a sanabelle,hills, happy cat,RC, de ezeket drágállom).

Bár szerintem az olcsóbbakból több is kell a cicának.

Én 7kg-t rendelek a mi tápunkból a neten mindig- ingyen kihozzák, az a 2 cicának kb 3 hónapig elég,de így sokkal olcsóbb, mint kisebb kiszerelésben:1657/kg,az napi 130Ft-ra jön ki!!A tárolás nem gond, eláll azt a pár hónapot simán-akár zacsiban is.

2012. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy úgy olcsóbban jönne ki, de most csak úgy van pénz hogy havi felbontásba tudunk neki vásárolni, és nem nagy kiszerelésben.
2012. nov. 11. 21:23
 7/10 Maxitabi ***** válasza:
Ok, merre laksz?Itt vannak a josera forgalmazók, nézd meg! [link]
2012. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem :) Nagyvárosban úgyhogy biztos találok megfelelő tápot majd. De így legalább tudom konkrétan hogy mit érdemes keresni. Köszi mindenkinek
2012. nov. 12. 08:43
 9/10 anonim ***** válasza:
A Hill's prémium kategória, a Royal Canin pedig már felső kategória alsó szegmense.
2012. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Maxitabi ***** válasza:
100%

9-es válaszolónak: ha az általad említett tápok összetételét megnézed, akkor kiderül, hogy sajna egyáltalán nem prémium, ill szuperprémium tápok,de árban és marketingben oda vannak pozicionálva..

Ajánlom olvasgatásra: [link]

2012. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!