Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok nekem Miskolcon...

Tudnátok nekem Miskolcon megbízható, jó állatorvost mondani, aki nem túl drágán dolgozik?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 19:42
 1/5 Huncutka@ válasza:
Dr. Orosz Ivánt szívből ajánlom. Kutyusunkat kölyök kora óta ő kezeli. Nagyon alapos, körültekintő. A weboldala: www.orimed.hu
2012. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orosz Ivánhoz jártunk régen, ő is korrekt. Viszont árban nem tudom viszonyítani, mert már egy ideje Magoshoz járunk Zsolcára. És Magos lehet kissé drága, de véleményem szerint a legjobb itt Miskolcon.
2012. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a győri kapuba járok a kutyusommal. És szívből ajánlom. Eddig a népkertibe jártam az állatkáimmal, de nagyon nem értenek a munkájukhoz. Nem egy műtétet rontottak el a tengerimalackáimon, bele is pusztultak, aztán rám kenték, hogy én vagyok a hibás. Nem ismerte fel, hogy tüdőgyulladása van, én gyanakodtam, mondtam neki, erre benyögi, hogy "ja tényleg ő észre se vette". Na erről ennyit. Amióta a győri kapuba járunk minden rendbe, műtve is volt a kutyusom, nagyon kedvesek, szívből ajánlom. Egyébként a kovács doktorra meg visszatérve....egyik éjszaka rosszul lett a kutyám és ő volt ügyeletbe csak egyedül, felhívtam és mivel nem hozzá járunk elküldött a francba, hogy menjek oda ahova eddig. Szóval nagyon bunkó az egyszer tuti!!!
2012. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nőstény macska ivartalanítás árakról tudtok valamit a fent említett állatorvosoknál?
2013. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A felsőzsolcai Magosiékat ajánlom én is!

Mindent meg tudnak csinálni, és nagyon kíméletesen és gondoskodóan bánnak az állatokkal, szakszerű tájékoztatás, profin berendezett vizsgálók, és gyógyulás után is érdeklődnek az állatok iránt.

2013. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!