Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti cicák nem fáznak nagyon...

Kinti cicák nem fáznak nagyon éjjel?

Figyelt kérdés
Szomszédom öreg macskájáért nagyon aggódom, szenvedés nekik a tél vagy meleg a bundájuk?
2012. nov. 12. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Nem fáznak nekünk eddig minden macskánk kint aludt és nem abba haltak bele.
2012. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kell nekik mindenképp egy hely, ahová be tudnak húzódni, kis zug, amit a testükkel fel tudnak melegíteni. Azért a mínuszokban már veszélyes, meg is fagyhatnak.

Én még az erkélyre se engedem kint aludni a macskámat, mert féltem, nem dobnám ki az utcára hidegben se melegben.

Csinálj neki egy kis házat kartondobozból, bélelt ki hungarocellel, és tegye bele pokrócot. Védett helyre tedd neki.

2012. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat gondolkodtam már. Én még nem hallottam olyanról h felnőtt állat megfagyott volna mert kint minuszok voltak. A mi macskánk mikor kijön a házából(én csináltam,tégla és nikecellel bélelt mindenütt csak a bejárat nem+ egy pléd), akkor fázik,reszket míg meg nem szokja a kinti hideget.De kb félóra és nem reszket.De ha nagyon fázna visszamenne.De van h reszket mint a kocsonya és ott gubbaszt az ablakban. A rövidszőrű kutyánk is kinti,4 éves még nem fagyott meg, meg sem fázott sosem. Melegvérűek ezek az állatok,hihetetlen,de teljesen másképp élik meg a hideget.
2012. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!