Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskámmal,...

Mit csináljak a macskámmal, hogy éjjel aludjon és ne rajtam ugráljon?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
zárd ki a szobából
2012. ápr. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát már gondolkodtam rajta :)
2012. ápr. 30. 11:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Amikor kicsi volt a cicam ugyanezt csinalta. En lefekves elott jatszottam vele, jol lefarasztottam, aztan magam melle fektettem, es simogattam. :)
2012. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én bármennyit játszok vele, sose fárad el :)
2012. ápr. 30. 13:19
 5/10 anonim ***** válasza:
A szobából kizárás nem mindegyiknél működik. Enyém módszeresen döngeti az üveget, amíg be nem engedem. Ha felugrik, tedd le, sajnos, ha kell 1000x, előbb-utóbb megunja. (vagy nem :)) )
2012. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zárd ki a szobából,vagy adj neki kaját,hátha akkor lenyugszik.És fáraszd le minél jobban :)
2012. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én cicám is ezt csinálja, és már két éves :-)

Észrevettem, hogy bagzási időszakban aktívabb igazán, ha máskor csinálja egyszerűen magam mellé teszem, és próbálom elaltatni. :-))) Tisztára mint egy gyerek,de muszáj, ha aludni akarok.Sem az etetés, sem a játék nem segített.Talán napközben ha van rá módod, keltsd fel,amikor alszik, úgy talán fáradtabb lesz este.

2012. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Várj türelemmel. Ha ilyenkor következetsen nem foglalkozol vele, egy-két hónap és abbahagyja. Ezt az időszakot sajnos ki kell bírni. De nagyon fontos, hogy soha, semmilyen körülmények között ne foglalkozz vele ilyenkor. Az is segít, ha van neki kitéve táp éjszakára, így nem panaszkodhat hogy éhes. :) Én is így csináltam mindkét cicámnál. Idővel annyira ráálltak a nappali életmódra, hogy még akkor is végigalusszák az éjszakát amikor én ébren vagyok. 11 körül takarodó van, reggel hatig meg sem moccannak. :)
2012. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csinálj úgy mintha már aludnál. 5-10perc után megunja és bealszik melletted. Nekem bevált, illetve már tud hosszakat aludni velünk és nem randalirozik éjjel.
2012. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Van kajája kirakva, inkább éjjel eszik, mint nappal. Napközben alszik, de majd felkeltem :) Éjjel meg tele van energiával és meg van kergülve :)
2012. máj. 1. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!