Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki segítene? Nagyon fontos!

Valaki segítene? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
A cicámnak találtam egy nagy csomót a nyakán. Állatorvos van a közelben, de ő nem tudná megműteni, ha meg kéne. A beteg mopszunkal sem tudott mit csinálni, még rendes rendelője sincsen, csak elküldte az állatkórházba. A szüleim nem hajlandóak elvinni a cicám a kórházba, ami két várossal arrébb van, mert szerintük egy ilyen beavatkozás 20-30ezer forint és nekik nem éri meg. Nem szeretném elveszíteni, kérlek segítsetek, mit tehetnék?
2012. nov. 14. 15:24
 1/8 Csivibaba ***** válasza:
100%
Én azért megnézetném a dokival, mert nálunk is volt már ilyen, akkor kiderült, hogy verekedett a macskám, és azért dagadt be neki. Kapott injekciót (nem emlékszem, hogy mit) és szépen lehúzta neki. Viszont ha valóban műteni kell, akkor az tényleg nem 2 forint. DE! Ez nem azt jelenti, hogy nem kéne elvinnetek. A szüleidnek ,,gratulálok,,... :-S Mi az, hogy nem éri meg???
2012. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vicuska87 ***** válasza:
75%

Ha elviszitek állatorvos, az nem azt jelenti, hogy mindjárt meg kell műteni!

A szüleidnek üzenem: Hogy ők nem ismerik a felelős állattartást?

2012. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elvittem, megműtötték, 7000Ft volt az egész. Már ébren van és dorombol. Anyámék azóta egy szót sem szóltak..
2012. nov. 14. 19:07
 4/8 Csivibaba ***** válasza:
Mi baja volt? Miért kellett műteni?
2012. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vicuska87 ***** válasza:
Mi volt a baja, kérlek írd meg, hogy ebből is tanuljunk, mi többiek!
2012. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos, hogy tályog van a nyakán. Még időben vittem, mert még csak hőemelkedése volt. Bár vége a rizikós résznek, még mindig nagyon aggódok, hogy nehogy elvakarja vagy visszanőjön. De elvileg nincs baj, mert játékos és nem étvágytalan.
2012. nov. 14. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó, hogy elvitted végül!

Jó példa ez arra, hogy "megéri" elvinni a macskát orvoshoz..

2012. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 etickett válasza:
100%

Megkérdezhetném, hogy mit jelent az, hogy megműtötték?

Csak azért kérdezem, mert az én cicámnak is volt egy dudor a nyakán, és mikor először elvittem a dokihoz, azt mondta, ha nem lappad le, akkor vigyem vissza pár nap múlva. Mivel baromira idegesített, így két nap múlva visszavittem, és mondtam csináljon vele valamit (a cicát nem zavarta semmiben, csak engem idegesített, hogy mi van vele).

Tűvel kiszívatta belőle a gennyet-ezt tűrte a cicám-majd fertőtlenítő folyadékot nyomott bele neki, na az kiverte nála a biztosítékot, szegénykének csípte nagyon, aztán azt is kiszívatta belőle. Pár nap múlva leszáradt neki az a szőrös bőr, és a finom kis rózsaszín bőre előtűnt, majd kinőtt rajta a szőr.

Mielőbbi gyógyulást kívánok a cicádnak!

2012. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!