Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeret még a macskám?

Szeret még a macskám?

Figyelt kérdés

8 hónapos ivartalanított kandúrról van szó. 4 hónaposan került hozzánk. Lakásban élünk, szóval kimenni abszolút nem tud.

Mindenhova követ minket, mindig abban a helységben kell lennie, ahol mi vagyunk, akkor is, ha csak 1 percre megyünk be.

Napközben nem nagyon lehet hozzérni és simogatni, mert vagy elszalad nyekegős hangot kiadva, vagy harapdálni kezd.


Érdekes, mert nagyon finoman harap, a karmait nem is használja, mikor "lefogja" a kezemet.

Mikor elszalad, akkor nem azt érzem rajta, hogy félne, hanem mintha bújócskázni akarna vagy kergetőzve.


Minden este lefekvéskor odajön hozzám és belebújik a nyakamban. Dorombol, gyurmázik.


Ezeket a dolgokat csak velem csinálja, párommal nem.


Ma éjszaka egyáltalán nem tudtam aludni tőle, mert folyton vadászott az ágyon valami láthatatlan ellenséget, hangoskodott zörgött és már nagyon mérges voltam. Szóval így is bántam vele. Nem vertem meg, csak nagyobbat ütöttem a fenekére. Ennek ellenére folyton bejött a szobába, fel az ágyra hozzám. Ha csukva volt az ajtó addig kaparta, amig ki nem nyitottam.


Reggel viszont csak gubbasztott, rám sem akart nézni, elmenekült előlem (ezt már láttam, hogy a félelem miatt tette).


Hozzáteszem sokat van egyedül, mert mindketten dolgozunk.


Lehet, hogy most utál vagy nem tudom, de visszanyerhetem még a szeretét? Annyira lelkiismeret furdolásom van e miatt.


Este szoktam vele játszani, addig, amíg úgy nem liheg, mint egy kutya.


2012. nov. 14. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon tetszett!

A mi cicáink is sértődősek és bosszúállóak. Általában egy fél napig tart a hiszti, utána elfelejtik a történteket.

És elég megvesztegethetőek, úgyhogy adj neki valami finomságot, és szent a béke:))

2012. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De annyira finnyás.

Bármit adok neki, ami más, mint amit reggelire vacsira kap azzal csak játszik (gondolom vadászösztön)


Vettem neki szárított pici halat, de látom az pofiján, hogy nem érti. Nyalja, szaglássza, pofozgatja és ott hagyja.


Ha adok neki sonkadarabot összetépkedve, széthordja a lakásban. Azzal futkorászik a szájában, de nem eszi meg.


Úgyhogy nagyon kedveskedni nem tudok vele étellel :)


Egyébként acana-t eszik és select gold kitten konzerveset.

2012. nov. 14. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyne szeretne !!! :)

Ilyenje van. Az én cicám is utál néha..Fürdetés után 3 napig duzzog..Aztán felbukok benne, mert örökké előttem jár,centikkel.Megsértődik, ha kiküldöm a konyhából. Onnan mindig, perzsa cic, sok szőre van, fésülöm, mégis lenne a konyhában egy-két szőrszál. Azt meg nem szeretném..

Mindig megsértődik ezen,megbeszéltük pedig, az nem az ő területe..:)

Megbékél majd, ezek már csak ilyen öntörvényűek..:)

2012. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszönöm :)
2012. nov. 14. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!