Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj ha a macskám a számítógépe...

Baj ha a macskám a számítógépen szeret aludni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, h miért de előszeretettel alszik a gép tetején (1 hónapos)....nekem nem gond, csak attól tartok kicsit, h nem lehet-e káros számára valamilyen szempontból, pl. az elektronikával......amúgy földelt aljzathoz van csatlakoztatva a gép, tehát nem ráz.
2010. nov. 1. 22:30
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem lesz semmi baja (:
2010. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
a macskák ösztönösen a rossz energiaáramú helyeken szeretnek aludni, neki semmi baja nem lesz, de neked nem egészséges arra feküdni(mármint nem a gépre :P), ez igaz a lakás más részén is.
2010. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én cicám a laptop billentyűzetére szeret feküdni. =D Látja, hogy sokat vagy ott, és tetszik neki, hogy meleg.
2010. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz,emiatt ne aggódj.Max annyi baja lehet,hogy álmában addig forgolódik míg nem leesik róla,de akkor sem lesz végülis semmi =)
2010. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
kockamacska:D
2010. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az üzemi hőmérséklet miatt mert meleg a gép,és ezért fekszik ott előszeretettel!Baja nem lesz!
2010. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Néha azért majd takarítsd ki a gép belsejét, mert az enyém tele lett szőrrel, mikor rájárt a macska. :)
2010. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
azért mert ott meleg (táp) a laptopnál meg minden ott van xD :D az enyém a tv tetején szeret aludni
2010. nov. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az egeredre pályázik :P :))
2010. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt hittem már azt kérdezed, hogy a gépnek lesz-e baja :P Ha sima gép, akkor nem, ha meg laptop, akkor nagyon elzavarnám róla, az egyszer biztos :D
2010. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!