Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül?

Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Szeretnék a macskámnak venni ilyen vízforgatós itatótálat... nem tudom, hogy pontosan mi a neve, és az érdekel, hogy mennyibe kerül egy ilyen, mennyi ideig jó benne a víz és hol lehet kapni? Szóval kb. minden ezzel kapcsolatban :)

2012. nov. 15. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy :)

2012. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ááá szóval ez a neve :D köszi


tapasztalatokat még várok olyanoktól, akiknek van

2012. nov. 15. 22:43
 3/11 Vicuska87 ***** válasza:

Pet Mate fresh flow a neve!


11.000 körül van!


Nekem van, én nagyon szeretem, szerintem így a cicák sokkal többet isznak. A víz mindig mozgásban van benne, sosem koszos a vízfelület (nem szőrös). Mindig van előttük friss víz, és nem kell naponta 3x cserélni! Én már egy éve használom!

2012. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nekem is az a bajom, hogy szerintem keveset iszik a cicám :S és gondolom elemes, úgy átlagban mennyit fogyaszt?
2012. nov. 16. 16:18
 5/11 Vicuska87 ***** válasza:

Nem elemes, hanem hálózatra kell dugni!

Alig fogyaszt valamit, legalábbis a havi számlán nem látszik, pedig nálunk 0-24-be működik!

2012. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jajj akkor szuper :D pont van egy konnektor a cica tálkái fölött. köszi szépen! :D
2012. nov. 16. 16:40
 7/11 Maxitabi ***** válasza:
Vizestálat NEM a kajás tálak közelébe teszünk, hanem valahová messze tőle, így a kutat se oda tedd! Nálunk 3 vizesedény van a lakásban, mind távol a kajától, használják is őket!!! Előző cicámnál még én sem voltam ilyen ész, nem is ivott ennyit!
2012. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de miért ne rakjam oda? mármint van ennek valami konkrét oka?
2012. nov. 16. 23:12
 9/11 Vicuska87 ***** válasza:
Nálunk a 2 gumitalpas tányér mellett van! Bármikor bejönnek inni, sőt annyit isznak, mint a vízilovak!
2012. nov. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Maxitabi ***** válasza:
Már nem emlélszem, de német oldalakon olvastam, több helyen is. Valószínűleg összefüggésben van azzal, hogy a cicák keveset isznak alapból..
2012. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!