Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül egy nőstény...

Mennyibe kerül egy nőstény cica ivartalanítása?

Figyelt kérdés
Féléves kb, és még azt is megszeretném kérdezni hogy mikor lesz ivarérett?
2012. nov. 10. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A lânycicàt 4-9 hónapos korban a legmegfelelőbb ivartalanítani. Ilyenkor a két petefészket és a méh egy részét tàvolítjàk el. Előnye, hogy tovàbb él a cica és nem lesz petefészekcisztàja vagy méhbetegsége, amik gyakoriak idősebb cicàknàl. A kiscicâknak szinte lehetetlen otthont talàlni, megölni őket pedig àllatkínzàs, amit 1 évig terjedő szabadsàgvesztéssel büntethetnek. Szóval az ivartalanítàs a legjobb megoldàs. 10 000alatt szerintem nem úszod meg, àllatorvosfüggő, hívj fel egy pàrat és kérdezd meg őket, mielőtt döntesz kihez viszed. Amúgy a lànycica 7-12 hónapos korban lesz ivarérett, de dokumentàltak màr olyan esetet is, ahol màr 4 hónaposan az volt.
2012. nov. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vicuska87 ***** válasza:

4 hónapos kortól már lehetséges, hiszen attól kezdve bármikor ivarérett lehet!

10.000 ft körül gondolom, szerintem most ott körül van!

2012. nov. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most viheted a cicát! Jobb ivarérés előtt, kevésbé viseli meg. 4-8 hónapos korig lehetnek ivarérettek. A mi orvosunk 12ért csinálta, de vannak olcsóbbak is.
2012. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Félévesen már viheted ivartalanítani.Az ár változó,általában 7000 és 15000 között van.
2012. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenhool mas! Nekem 20.000 volt :))
2012. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!