Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor nyugszik le?

Mikor nyugszik le?

Figyelt kérdés

8 hónapos a kandúr macskám, kb. 1 hónapja volt ivartalanítva, de rosszabb, mint az előtt volt.


Folyton harap (karmolni nem karmol), éjszaka lefekvés előtt csörög-csattog mindennel, amit talál. REggel pontban 5:17-kor kezdi el újra. Mindent lelök, csörög. Ha kizárjuk a szobából addig kaparja az ajtót, míg be nem engedjük.


Hiába kelek fel és etetem meg. Eszik és folytatja tovább.


1 hete nem tudunk aludni rendesen, mert ezt csinálja. Hiába játszok vele este, amikor hazaérek. probálom lefárasztani minél jobban, de én jobban fáradok, mint ő.


Valamikor egész éjjel ezt csinálja.


Mikor fog ez elmúlni? Azt hittem ivartalanítás után nem lesz ilyen.


Egyébként lakásban élő maccs.


2012. nov. 16. 15:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez most lehet ülyeség, de azóta csinálj ezt, amíóta Hills-et eszik. Eddig Acana-t evett.
2012. nov. 16. 16:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok az energiája.Napközben,mikor nem vagy otthon,valószínűleg alszik,és estére meg kipiheni magát.Az is megoldaná a problémát,ha hoznál neki egy társat.
2012. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
volt ilyen macskám . annyi mondok játékos macska tele van energiával . amikor nem vagy otthon gondolom nappal alszik így ki aludta magát . szerintem szerezz neki társat mert mi is szereztünk neki
2012. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!