Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor nyugszik már meg a 2...

Mikor nyugszik már meg a 2 éves kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy amerikai staffordshire terrier és bordeaux keverék kutyusom, most lesz 2 éves és nem akar megnyugodni, a parancsra meg egyáltalán nem hallgat. Azt hiszi viccelek vele, sokszor nagyon be is vadul és akkor sem lehet neki megálljt parancsolni.Mikor sétálunk, általában Ő sétáltat engem...... Mit tehetnék, hogy végre kicsit lazítson?
2010. jún. 24. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt nem a megnyugvás, nem nyugvás (xD) a probléma. Hanem azt hiszi ő a falkavezér.
2010. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kutyád neveletlen. Várhatsz még 6-7 évet és akkor valószínüleg már nem ő fog sétáltatni, mert nem tud menni. De szerintem egyszerűbb, ha megneveled.

Mivel nemtudod hogyan, ezért kutyaiskola, hogy megtanuld.

Minél előbb, mert ezt 2 hónapos korban kellett volna kezdeni és nem 2 évesen.

2010. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az addig oké , de manapság egy kutyaiskola nem olcsó..... reméltem , hogy kapok valami tanácsot, hogy nevelhessem. Tudom, hogy neveletlen sajnos.......
2010. jún. 24. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:

El kell, hogy keserítselek, magától nem fog megnyugodni. De te meg nyugtathatod! Van kedved olvasni? Mert akkor kezdd ezzel a könyvvel: www.scribd.com/doc/8027039/Jan-Fennel-Kutyapszichologia


két hónap alatt sokkal nyugodtabb lesz, ha betartod a szabályokat.

2010. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kipróbálom :)))
2010. jún. 24. 17:46
 6/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

A kutyák között(fajtától függetlenül) nagyon sok játékos van.

Az én kutyám 4-5 éves, de még mindig nagyon izgága.

Ha azt szeretnéd, hogy megnyugodjon:

1. Fáraszd ki!

2. Kutyaiskola!

Szerintem ez a 2dolog van, amitől egy kutya le tud nyugodni.

Remélem segítettem:

Judit

2010. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!