Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet baja a cicámnak, ha...

Lehet baja a cicámnak, ha sütőport evett?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 01:19
 1/5 Mecse ***** válasza:

Attól függ mennyit evett. A sütőpor nagy mennyiségű fogyasztása elektrolit-rendellenességekhez vezethet (kálium-szintet boríthatja, kálcium illetve nátrium-szintet boríthatja például), ezen kívül lehet szívelégtelensége is tőle(!!!). Kisebb mennyiségben "megúszhatja" izomgörcsökkel.


Figyeld a cicát, ha sokat evett belőle akkor orvoshoz vele azonnal, ha csak belenyalt akkor nem lesz tőle baja, de zárd el előle gondosan ha ilyen kis "mindenevő".

2012. nov. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szobámban volt leszórva hangyák miatt, és észrevettem, hogy felnyalja a szőnyegről. :/ Nem hiszem, hogy túl sokat evett volna.
2012. nov. 18. 01:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a sütőpor íze nem éppen ízlik a macskának!Se nem édes se nem kellemes.
2012. nov. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mecse ***** válasza:

Pár nyalintástól nem lesz baja, de figyeld hogyha tudod és bármi gyanúsat látsz rajta akkor orvoskához menetel legyen.


Egyébként pedig a macska kíváncsi állat, az enyém a hipós vízbe próbált meg belenyalni, mert miért ne, szóval... :) (időben elkaptam!)

2012. nov. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vicuska87 ***** válasza:
27%

Igen lehet baja, elég súlyos is!

Figyeld, és ha a legkisebb jelét is meglátod, akkor azonnal orvos!

( A hangyák már alszanak, szerintem összesöpörheted a sütőport!)

2012. nov. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!