Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicafű, hogyan?

Cicafű, hogyan?

Figyelt kérdés
A cicafüvet a macska hogy eszi meg? Vettem nem rég, ki nőtt már, de nem eszi a cicám...

2012. nov. 22. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát,nem tudom,miért nem eszi.Az enyémek nagyon szeretik rágcsálni.
2012. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vicuska87 ***** válasza:

Nem minden macska szereti a cicafüvet!

Próbálj búzát ültetni, azt több cica szereti!

De ha azt sem eszi meg, akkor malt soft paszta marad a szőr feloldására!

2012. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én búzát és tritikálét szoktam nekik ültetni. olcsóbb és jobban is szeretik :) a cicafüvet amúgy olyan gyorsan lerágták nálunk, hogy hetente vehettünk volna újat. így hoztunk tritikálét és azt legelhetik mert van vagy 2-3 kilónyi mag:)
2012. nov. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jeannie ***** válasza:
Lehet, hogy nincs szüksége rá, nem mindig kell nekik a fű, az enyém is csak néha rágja. Eleinte azt csináltam, hogy pár szálat felaprítottam ollóval kicsire és belekevertem a konzervbe amit adtam neki enni. A búzamagból nőtt fű tényleg jobb.
2012. nov. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Maxitabi ***** válasza:
Ha termeszted, ne forgácsba,hanem földbe tedd, az tovább megmarad. Nálam a maine coonom naponta többször legel, 2 cserép van, Ausztriába veszem a zöld füvet, valami vízinövény, mindig víznek kell lenni alatta, de szeretik. Kis házicicám ritkán eszi.. De kinti füvet is vihetsz be, játsz vele az orra előtt, majd utánakap.
2012. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!