Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Féreghajtó => egyensúlyzavar?

Féreghajtó => egyensúlyzavar?

Figyelt kérdés
Mi lehet a baja szegény cicámnak? Reggel adtam neki féreghajtót - egy ideje elég sovány meg ahogy olvastam negyed évente ajánlott - és most vettem észre egy olyan 10 perce, hogy kicist szédelegve jár mintha be lenne rúgva. Lehet vmi mellékhatása a dolognak? Igaz a leírása szerint nem de... mársra nem tudok gondolni ami így hirtelen okozhatta volna a dolgot nála.

2012. nov. 23. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Más fajtát adtál neki, mint eddig? Allergiás lehet rá talán?

Hívj fel egy állatorvost gyorsan, mondd el neki mi történt, és megmondja, ha kell be kell vinni hozzá!

2012. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most kapott elsőnek.
2012. nov. 23. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy allergiás, orvost hívd fel most!
2012. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2012. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vicuska87 ***** válasza:
Orvoshoz azonnal!
2012. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi volt a szegénnyel de estére egészen normális lett és most sincs semmi baja. Szerencsére.
2012. nov. 24. 13:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor nem a féregtelenítő volt, hanem valamit benyalt. Szerencse, hogy nem lett nagyobb baj. Máskor próbálj másik féregtelenítőt, hátha mégis az volt.
2012. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!