Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állandó hasmenés. Volt valakin...

Állandó hasmenés. Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Befogadtam egy felnőtt kóbor cicát. Aki mint kiderült hasmenéssel küzd. Adtam neki féreghajtót, azt hittem férges és az a probléma, aztán csak diétás kaját kapott. Mivel a helyzet nem javult szóltam az állatorvosnak, már járt itt többször is, kapott injekciókat, gyógyszert. Már minden spórolt pénzem ráköltöttem, ráadásul az isten háta mögött lakunk, állatorvosban sem tudok válogatni. Most Bolust kap, napi kétszer, felet. Így nincs hasmenés, de nem tudom hosszútávon ez jó e.
2012. nov. 24. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia , mi cicánknak is volt ilyesmi. Mi egy negyed nospat adtunk neki mert fájt a hasa és száraz kaját kapott.Sok vizet is kapott. Természetesen állatorvoshoz is vittük , adott neki injekciót. Nem öreg a cicád? 17/L :)
2012. nov. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Állatorvosnál ő is volt többször, de nem lett jobb.

Bár a pontos korát nem tudjuk, de még nem idős cica. :)

2012. dec. 4. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet giardia-s attól lehet állandó hasmenése.
2012. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én cicumnak is volt.


Gyógymód: sok pihenés, száraz kaják, rengetek víz (mivel sokat veszít sajnos) és ha maximum MAXIMUM 3 hétig nem javul kérj féreghajtást vagy ellenőriztesd! Én még szerencsére korán észrevettem a bélsarában a férgeket és a neki felírt gyógyszerből 1 hét szárazkaja (májkrémmel vettük be a féreghajtót) és ne félj jobban lesz!


"A macskák legtöbb esetben kitartóak, némi betegség nem minden macskát gyűr le"

2012. dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!