Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eros vértzés jelentkezett...

Eros vértzés jelentkezett nálam napokig tartott, olyan eros hasfájással hogy felkeli, de még az ágyon megfordulni sem tudtam gyenge hasmenés félem is volt. Lehetett ez vetéles? Valakinek volt esetleg hasonlo?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
KÖnyörgöm, ha napokig tartott akkor rengeteg időd volt orvoshoz menni. De ha terhes vagy akkor az első csepp vérnél rohanni kellett volna
2012. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Terhes voltál?mert ha igen ez bizony vetélésre utal!de sztem azonnal menj dokihoz.ha nem voltál terhes akkor egy erősebb menzi volt.
2012. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy terhes voltam e ezért kérdeztem hogy vetélés lehetett e vagy sem.nem tortént velem més ilyen.voltam orvosnal de meg se vizsgalt,azt mont hogy fekudjek meg adott valami bogyot
2012. jún. 13. 23:32
 4/8 anonim ***** válasza:
nem vizsgált meg? na addig ki se jöttem volna a rendelőből amíg nem csinál ultrahangot, meg nem vizsgál.
2012. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elmegyek egy másik orvoshoz is.fojton ezen gondolkozok már aludni sem tudok.lehet hogy volt egy babám de elvesztettem
2012. jún. 13. 23:46
 6/8 anonim ***** válasza:
...hát igen lehet de én egyből orvoshoz mentem vna.sok nő észre sem veszi a vetélést.egy erősebb menzesznek gondolja.menj el uh-ra itt most úgyse tudunk erre mit mondani.az is lehet hogy menzi+vmi fertőzés volt egyszerre,bár nekem menzikor mindig megy a hasam.milyen gyógyszert adott a doki?beszedted?
2012. jún. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok,az még lehetséges hogy cisztád volt,akkor is nagyon fájdalmas a menzesz.
2012. jún. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most már ne rágódj ezen. ha baba volt,hát valami nem volt rendben vele,ezért a természet elvégezte a dolgát. magadra koncentrálj,ne legyen lázad,ne fájjon a hasad és múljon el teljesen a vérzésed. feküdj,ne emelj nehezet. a doki akkor vizsgál meg,ha két hétnél tovább is elhúzódik a vérzés és fájdalom,esetleg törmelékes,bűzös a váladék. a múlt héten éltem át,megértelek,ezért mondom,hogy előre tekints,ne visszafelé.minden jót.
2012. jún. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!