Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő alatt?

Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Most van egy eléggé pici cicám és azt nem tudom hogy mennyi idő múlba fogja használni az almot.Rajt van a szaga egyszer má r bele is kaksizott de aztá n kifújt.szerintetek mennyi idő múlva fogja rutinból hasznàlni?
2012. nov. 26. 16:47
1 2
 1/11 Vicuska87 ***** válasza:
39%

Nem tudom mennyire picic a cica. 12 hetes?

Türelem, mindig figyeld amikor helyezkedik, és akarna pisilni, vagy kakilni, és akkor gyorsan fogd meg és tedd bele az alomba! 1-2 hét biztos kell neki!

2012. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire okos.

Én cicám kb 6 hetesen került hozzám, mert meghalt az anyja. Cipősdoboz tetejébe tettem neki az almot, beletettem, megfogtam a mancsát, kapartam vele egy kicsit, ha helyezkedett odaraktam, és ha belecsinált, megdícsértem. Ha máshova ment, akkor pedig beletettem az alomba a cuccot, hogy ott legyen a szaga. Kb 2 nap alatt rászokott. Csak figyelj nagyon, ne késs el :D

2012. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mennyire okos mert tegnap katam.de szerintem nem hülye.most is beleraktam az alomba de csak megkapargatta.ahonnan hoztuk ott azt mondták hogy bele wc-zett az alomba.kb 12hetes
2012. nov. 26. 18:07
 4/11 Jeannie ***** válasza:
Könnyen rászoknak, főleg ha benne van már a szaga, néhány alkalom után menni fog, max 1-2 nap. Annyival segítheted a dolgot, hogy kérsz abból az alomból egy keveset, amibe az előző helyen piszkított, és a mostani tetejére teszel belőle, mert ha nagyon más típusú, színű, esetleg illatos almod van, attól el szoktak bizonytalanodni, mert újdonság.
2012. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
eddig 6xpipilt abból 4x az alomba.(az első 4 ment az alomba most meg az utóbbi 2x a kőre)10x kaksizott és abból 1x az alomba.az is csak akkor volt mikor én raktam bele:( vasárnap délután kaptam.attól tartok hogy reménytelen.mert az alom elé,mellé,mögé kakil de viszont pont az almoba nem.ahova eddig wc-zet onnan eltüntettem a szagokat.
2012. nov. 27. 18:35
 6/11 Vicuska87 ***** válasza:

A 10x-es széklet ürítés az rengeteg!


És nem fog pikk-pakk lenni! Én mondtam neked hogy 1-2 hét, de le lettem pontozva!

2012. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
egy szóval sem pontoztalak le.de amúgy ez a 10x-es széklet 3 nap alatt történt:) Így is sok?
2012. nov. 28. 06:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Szoktasd rá, ne várd hogy magától menjen (kicsi még ahhoz) Amikor az alomba végzi dolgát simizd meg lássa hogy jól csinálta, ha viszont máshova akkor szidd le kicsit nyomd közel a fejét a pisihez és utána tedd az alomba 8akkor már úgyse fog oda pisilni mert már nem kell neki de tudja hogy ott kell.
2012. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi.csak sajnos az a baj hogy ha közel nyomom hozzá a fejét és utánna beleteszem az alomba akkor rá se bagózik :( mert utánna miután ujra kel klotyiznia utánna meg megint oda wc-zik ahova előzőleg.pedig a szagokat megpróbáltam elfújtani
2012. nov. 28. 19:17
 10/11 Jeannie ***** válasza:
Ha az alom környékére megy, akkor jó felé vagytok. Lehet hogy csak bénázik mert kicsi még :) Pl. túl magas neki a tálca pereme, és nehezen mászik bele, vagy kilóg belőle ha belemászik, annyit helyezkedik. Próbáld meg, hogy egy zacskót leteritesz, arra egy jó nagy újságpapírt teszel, és arra teszel neki ki egy pár marék almot, így kiderül, hogy csak bénázásról van-e szó. A 10 kaki 3 nap alatt oké, nálam a felnőttből is ennyi jön ki.
2012. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!