Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kint dolgozom Nemtorszagban,...

Kint dolgozom Nemtorszagban, nyuszimat is kiszeretnem hozni. Kell neki valami papir az oltasi papirjain kivul? Autoval lenne az ut kb 10 oras. Biztos megfogja ot viselni, adnatok valami tanacsot az uttal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell semmi papír, EU-ban vagyunk, senkit nem érdekel, meg se állsz a határon. Oltani sem kötelező, csak ajánlott.

Az út biztos nem lesz neki kellemes, az én nyuszimat egy fél órás utazás is nagyon megviseli, de gondolom nem minden héten akarod utaztatni, csak egyszer. Álljatok meg többször, vigyél pórázt, hogy le tudd tenni a fűbe. Ha hajlandó enni-inni, akkor azt is adj neki (az enyém úgy be lenne tojva, hogy nem kéne neki se a víz, se a kaja).

2012. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem tudom de az én nyuszim élvezte az utakat
2012. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!