Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskák ehetnek banánt?

Macskák ehetnek banánt?

Figyelt kérdés
van egy macskám és nagyon dörgölődzik hozzám ha banánt eszek , adhatok neki? nem lesz baja? mint a csokitól a kutyának?

2012. dec. 1. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj neki.
2012. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem lesz baja. Nincs benne teobromin nevű alkaloida.


Egyébként volt macskám, aki amikor csokit ettem, odajött és ő is belekajált. Engedtem neki. És nem is lett semmi baja.


Macskák akkor szoktak ilyen különös dolgokat (pl. füvet) enni, ha vitaminhiányosak. Szerintem vegyél neki minőségi száraztápot is néha, ne csak tesco szart.

2012. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyém a körte illatától vadul meg, mintha valami drog lenne. Enni nem eszi, csak ha érzi a kezemen, megőrül.

Ha kicsit adsz, biztos nem lesz baja.

2012. dec. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha egy kicsit adsz neki,attól nem lesz baja.Ha megeszi egyáltalán.
2012. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, az mennyire egészséges ha coopos konzervet kap és hozzá purina, royal canin tápot? egyébként nem ette meg a banánt
2012. dec. 2. 07:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Royal Canin-t kap, akkor nem olyan nagy gond, ha egy olcsóbb nedveset adsz mellé. De akkor ne a nedvessel lakjon jól egész nap, abból csak keveset adj, amennyit egyszerre jóízűen megeszik.
2012. dec. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne adnod neki
2019. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!