Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megmerjem venni ezt a tápot a...

Megmerjem venni ezt a tápot a cicámnak? Nem lehet hamisítvány?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:


[link]


Azért kérdezem,mert ez feltűnően "olcsónak" számít,ahhoz képest,hogy mi a 1,5 kilósat vesszük 10% kedvezménnyel az állatpatikában majdnem 5000 ft.-ért...

Tudom,hogy általában minél nagyobb egy termék ,annál jobban megéri ,de ez azért mégis fura.

Rendelt már esetleg valaki erről az oldalról?Megbízhatóak ?

ja és még annyi,hogy egy ideje ugyan már ezt eszi a cicum ,és szereti ,de nem tudom nem fog- e egyszer ráunni ,a doki azt mondta,hogy ezzel etessük,de ezért nem tudom hosszútávon ezt adni neki...

Előre is köszönöm!


2012. dec. 2. 15:47
 1/6 Platypus ***** válasza:
100%
Az állatpatikás boltok pofátlanul drágák. És elég gyakori jelenség, hogy csak Royal canint árulnak és az orvos is minden áron ezt javasolja. A dohány utcában van egy kis bolt, ahol 1800/kg a royal canin junior kimérve. Az acana még olcsóbb is egy kicsivel. Nem csak a royal canin jó táp, ennyiért meg rablás.
2012. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hamisítvány, valóban ennyibe kerül nagy kiszerelésben és ingyen házhoz is hozzák.

Én is innen rendelek hasonló tápot. Megbízhatóak.

Az enyémek még nem unták meg. Adj neki nedveset is, akkor nem eszik mindig ugyanazt, vagy jutalomfalatot néha, vagy nyesedék húst, ami marad főzésnél.

2012. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem ,köszönöm szépen!:)

Akkor megrendelem ezt szerintem ,de majd abba az üzletbe is elnézek.

meg köszi ,akkor majd váltogatom a kajákat .

ja igen ,érdekes volt egyébként ,mert nagyon rendes volt a doki ,de eléggé ránk akarta a royal canint beszélni .:D

2012. dec. 2. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megnézed ez a típus állatorvosi táp, nem sima, azért ajánlotta ezt az orvos. Azért jó a Royal Canin, mert nagyon sok fajtája van, sok állatorvosi táp is van. Két fajta kiszerelés van ebből, amit linkeltél, a 3.5kg-os itt se olcsó 6900Ft. Úgyhogy a mennyiség miatt jön ki a 10kg-os annyira.
2012. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hamisítvány,az állatpatikák tényleg nagyon drágán adják.Rendeltem már a zoofast-ról néhányszor,megbízható,és úgy emlékszem 8000 Ft felett ingyen kiszállítják.Ráadásul ez a webáruház a legolcsóbb.
2012. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Platypus ***** válasza:
A bolt, amit emlegettem a dohány-hársfa sarkon van. Elég sok mindent adnak kimérve. Nem a létező legolcsóbb lehetőség, viszont ha nem akarsz egyszerre sok tápot tárolni, akkor praktikus kimérve venni. És lehet venni kóstolónak kis mennyiségeket mindenféléből.
2012. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!