Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon hamisított parfüm?

FioreStyle kérdése:

Vajon hamisított parfüm?

Figyelt kérdés
Az utcán gyakran bele futok egy-egy parfümárus hölgybe, akik poton pénzért árulják a márkásabbnál márkásabb parfümöket. Mikor rákérdezek, hogy honnan szerzik be általában a következő választ kapom: egy mindenki által jól ismert parfümériából hozza ki a biztonsági őr, aki bizonyos részesedést kap az eladott parfümök után. Az én verzióm pedig a következő: a biztonsági őr kihozza a parfümériából az üres üveget és dobozt, szétszedik és feltöltik valami löttyel majd eladják és az értékéhez képest jót kaszálnak rajta. Jól gondolom, vagy tényleg úgy működik, ahogy mondják?

2012. nov. 14. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy hamis (pl víz van benne) vagy lopott. Bár ha a biztonsági hozza ki akkor inkább utóbbi.
2012. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vagy hamisított vagy lopott.

Az is lehet, hogy felvizezett.

A lényeg, hogy nem szabad az ilyenektől vásárolni.

2012. nov. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Atyaég, remélem nem fújtad azt az ellenőrizhetetlen vackot a bőrödre?! Szerinted normális esetben bevallaná neked valaki, hogy egy szemét kis tolvaj? De képzeld el, hogy mit árul, ha még a "boltból loptam, de eredeti" magyarázat is megfelelőbbnek tűnik számára... uhh, tán még bele is vizelnek.
2012. nov. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Anita976 válasza:
Ezek hamis termékek, garantált átverés! Aki ilyen helyen parfümöt vesz, meg is érdemli. Azoknak a parfümöknek amiknek a nagyker ára is (figyelem nagyker ára!!) verdesi a 10e Ft-ot nem fogják neked odaadni néhány ezerért! A dolog egyszerű! A nagyáruházak 20 ezres parfümjei tizenezerért még megszerezhetőek (eredeti) de az alatt biztos nem. Csak akkor jó a parfüm, ha lopott, de erre kevés az esély, mert nem lopnak ám annyit, hogy belebukj állandóan ezekbe az árusokba a közterületen.. Gondolkozni gondolkozni...! Csodák nincsenek! Akkor már inkább webáruház, az még számlát is ad..
2012. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nálunk a Rhino Taurus Kft emberei jártak és szintén parfümöt adtak 12 ezerért 4 db 50 ml-es parfümöt és azt állították, hogy ez csak bevezetés, mert a Müllerbe lehet majd kapni jövőre csak kisebb kiszerelésbe. Fene tudja mi van abba is! Csak drogériába s parfümériába szabad vásárolni, az tuti, nem káros, és megmarad az illata!

Hallottam már, hogy ugyanezek az emberek árulják a portékájukat a Tescoba is, nyugtát adnak, szerződést mutatnak!

2012. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Anita976 válasza:
Naja, utánzat gyárakból jön ki, kikevernek minden nyavaját, korrekt helyeket ezt megveszed 1500-2000-ért/100ml. Ők eladják neked 3x annyiért. :D
2013. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

HI! Tud valaki valamit erről a Rhino Taurus Kft-ről? Ma a Tescoban rámsóztak szép lányok 2 parfümöt 6000-ért (nyugtával, azért tudom a Kft-t), nem tudtam nemet mondani, főleg, hogy mostanában nincsenek anyagi problémáim. Igen, naiv voltam, hogy utólag néztem utána ennek.. De nem találok ezekről a parfümökről igazából semmit...max annyit, hogy valaki a vaterán hirdeti, vagy a "központi" oldalon levő leírást bemásolva másik oldalakon..de semmi konkrét! Van egy webshop, amit a forgalmazó csinált szerintem, de érthetetlen nyelven van, annyi látszik, hogy 60 euroért árulják aszerint, ami ugye 18ezer ft, tehát most örülnöm kéne, hogy jujj, de olcsón vettem..! De ez szerintem kamu az egész, nem hiszem, hogy lehetne rendelni. Sőt, próbáltam utánajárni, a weboldalon megadott email címre írtam: info@magnificora.pl de visszajött a levél, hogy ismeretlen fiók (tehát valószínűleg nem létező..) Na erre mit szóltok? Van valakinek még tapasztalata? Elég szomorú, hogy ilyen aljas húzással próbálnak teljesen ismeretlen parfümöt eladni. Erről beszélek, ha valaki kíváncsi: [link] Intense Pour Blue Men


De ha valaki ismeri, vagy tud valamit erről, köszönöm az infókat mindenki nevében, aki hozzám hasonlóan nagyon kíváncsi lett, mi ez az egész!

2014. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!


Hát nekem nem rég volt részem egy ilyen melóban.

Sorolnék pár tényt, pár jó pont, de sok sok rosszat is.


Szóval elsőként azt mondaná az ember, hogy nem egy nehéz meló, mert miért lenne az. Állsz, eladod magad, véleményt kérdezel, majd üzletelsz. Tök egyszerű. Na de, mi van a 8 órás munkaidővel amit kijelentenek, vagy éppen az 1000 ft-s órabér, amit úgy adnak elő, hogy ha meg van a minimum, ami iszonyúan könnyen megszerezhető. Hát nem egy leányálom még azt a keretet se összekaparni, a mai világban. Sokan mondják, hogy a negativizmus, meg hozzáállás kérdése, de amellett, hogy rengeteg buta ember van aki beveszi ezt a kamu szöveget, azért érezhetően jelen vannak az okosabbak. Illetve ha szerencsétlen embernek a kenyérre alig van pénze, ami a mai világban nem meglepő, nem hiszem hogy pont parfümöt fog venni.


Rengeteg hátrány van. A nyolc órás munkaidő helyett konkrétan robotolsz 12-13 órákat, ugyanazzal a nyomorult szöveggel, amit már te is unsz és a prezentáció alatt, azon gondolkodsz, hogy lesz e szíved rátukmálni, vagy nem. Nem féltem a kis kezecskémet meg lábacskámat, ha dolgozni kell, de nekem sajnos az már nem fért bele, hogy több napon keresztül este fél11 fél12 táján estem be az ágyam és másnap reggel 8ra már vártak.


Viszont, van előnye is ennek. A fizetés tényleg jó. Megadják az 1000 ft/órát, de ennél többet is lehet keresni vele. Vannak butuska emberek, vicces emberek meg még számtalan olyan akin lehet azért egy jót mosolyogni, még akkor is ha csak elmegy előtted. Illetve lakótelepen, állítólag még meg is vendégelik a fiatalokat. Fiatalos a csapat, jó fejek, ez tény. Sőt, még a reggeli hangulat is király.

Mindezek ellenére, senkinek nem ajánlom. Maximum nagyon maximalista és mazochista embereknek, akik úgy akarnak sok pénzt keresni, hogy átvágnak másokat, hazudnak, és gusztustalan módon üzletelnek. Tény. Kell hozzá tehetség és el kell tudni különíteni minden mást ettől.


A parfümről röviden annyit hogy a bőrre nincs káros hatással, ez tény (sajnos magamat is kellett fújkodnom), de szerintem nincs valami mesés illata. A céget szerintem feleslegesen keresed nem hiszem, hogy bármit is találnál náluk, vagy ha sikerülne is, valamit úgy is kitalálnának valami, a jó kis marketing szövegükkel (ami szerintem gáz).

Szóval tömören, házalnak, "pultban" állnak és sunyi módon hátba támadnak, hogy csak illatokat kell megszagolni, majd rád is tukmálják a 2 ajándékkal együtt, meg még eggyel ami a személyes ajándékuk....


Amúgy ha valakinek tetszik az illat és megvenné, lehet velük alkudozni. Nem csak "kollekcióban" lehet vásárolni, amit meg ugye elméletileg nem is lehet.

2014. febr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Józsefvárosi piacon 2-3 ezer egy tökéletesen hamisított márkás parfüm, amit ezek eladnak neked 6-8 ezerért. Semmiféle kihozta a biztonsági őr meg egyéb béna mesét nem kell bevenni. Egy ilyet odaszólsz "tudom, hogy a józsiról van" és már lécelnek is lefelé
2014. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!