Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan keszitenel, teljesen...

Hogyan keszitenel, teljesen meggyozo UFO-videot?

Figyelt kérdés

(idegen jarmure)

olyanra gondolok ami rendesen elgondolkoztatja az embereket...


persze eszembe jutott az is ,hogy 404 hazat filmezem... ott ugy is mindennaposak az ismeretlen objektumok! XD



2012. nov. 13. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
amikor apád betolat az udvarra.....vagy anyád biciklizik a boltba.....kell még ????
2012. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Kimennék éjszaka a mezőre, csinálnák néhány gabonakört, felengednék néhány lampiont, vagy valami hasonló repülő bizgentyűt és felvenném.

Másnap már itt írnák, hogy támadnak a reptoidok. :D

2012. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1- WTF?!
2012. nov. 13. 19:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
photoshop-pal, premier pro-val, after effect-el, kreativitással, és ügyességgel...
2012. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudnék meggyőző erejű videót csinálni. (Megjegyzés: pedig a videomanipuláció mestere vagyok.)
2012. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mármint kamut?

pff azt nem tudnék pedig én is értek a videóutómunkálatokhoz alapszinten


várj, inkább felveszem velük a kapcsolatot, elvisznek, lefilmezem őket, a felvételt feltöltöm a netre, és másnap jönnek azt kinyírnak a világ másik feléről érkező akárkik akik a titoktartás védelmezői


na ezért nem fogom felrakni a netre ha lesz egyáltalán ilyen videóm, ja várjunk már van vmi:D

2012. nov. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Én nem készítenék, mert olyan szerzödést írattak alá velem a reptoidok, hogy nem beszélhetek senkinek arról az alkalomról, mikor találkoztam velük a Dzsámi tetején újévkor.


... jé valaki kopog! Na majd máskor leírom a sztori többi részét!

2012. nov. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Honorare ***** válasza:

404-nek most van videoja... valahol olvastam ,hogy nem meri nyilvanosagra hozni... mert fel a MIB-tol....


dobj el egy frizbit es videozd le!!!

2012. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy hogy lefilmezel egy idegen űrhajót... ... ...
2012. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!