Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy lány kölyökcicánk,...

Tomika8874 kérdése:

Van egy lány kölyökcicánk, aki mindig csak harapdál és ránk ugrik. Kinövi vagy valamit nem lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Én a macskákban pont azt szeretem, hogy nyugodtak és lehet őket simogatni, ölbe venni. De a mi macskánk csak estefelé, vagy ha fáradt akkor engedi meg. Nem lehetne valamit csinálni, hogy engedje? Vagy hozzá kell szoktatni?
2012. dec. 5. 11:23
 1/4 klopusz ***** válasza:

Szia!


Anyukámék macsekja állandóan karmolt, harapott, akkor is, ha éppen valaki simogatta (simán visszakapott az őt simogató kézbe).

Egy éves korára csökkent az izgágasága, de az ivartalanítás után normalizálódott teljesen a helyzet.


Remélem, segítetem!

2012. dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem majd ivartalanításkor lenyugszik, csak még kicsi :)
2012. dec. 5. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
A macska ilyen, főleg, ha kicsi, sokat játszik. Majd ha elfárad, akkor lehet ölbe venni, ez természetes.
2012. dec. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem minden macska ugyanolyna, nem tudom te honnan szülted ezt ki. Lehet ő nem igényli annyira a dédelgetést plusz kicsi még, olyankor játékból is harap, harcol. Ha fáj, amit csinál, rá kell szólni erélyesen, tapsolni, kicsit ráijeszteni, hogy tudja, ez nem jó. Minden macska más "személyiség", nem mindegyik díjazazza a sok simogatást, ezt jegyzed meg.
2012. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!