Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám beteg, vagy mi baja?

A macskám beteg, vagy mi baja?

Figyelt kérdés
Van étvágya, de válogatós, ha eszik, akkor kihányja, vagy pedig csak ilyen habszerűség jön ki a szájából...mi lehet a baja?
2012. dec. 14. 17:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
Régen a kutyámnak is volt ilyen problémája gyomor rontása volt ha lehet csak vizet adj neki kaját ne. kicsit tisztuljon ki ha ez nem válik be vidd el orvoshoz
2012. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szőrcsomó van a gyomrában, amit nem tud felköhögni, lehet kapni szőroldó pasztát, azt adj neki. De ha más tünet is előjön irány az állatorvos!
2012. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha kinti macska, akkor a szőrcsomó lehet a gond. A miénk is ilyenkor télen mindig ezt csinálja, mert ilyenkor nem talál kint füvet, amivel kitisztíthatná a gyomrát. Szoktam neki venni szőroldó pasztát (valami malátás krém, imádják az ízét), és az megoldja a problémát.
2012. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vid el ÁLLATORVOSHOZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, a macskám benti, de volt már, hogy kapott gyógyszer szerű pasztát nemrég, és azt is kihányta. Mondjuk,az nem szőrcsomóoldó volt...az viszont igaz, hogy már nagyon régen hnyt szőrcsomót, pedig hosszúszőrű macska.
2012. dec. 14. 20:24
 7/12 A kérdező kommentje:
Már én is gondoltam rá, most hétvégén időt kerítek rá, és elviszem mindenképp!!
2012. dec. 14. 20:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz.Nem hiszem,hogy gyomorrontás.Ha hosszúszőrű,akkor lehet a szőrcsomók miatt is.
2012. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A whiskas gyárt jutalomfalatokat, van szőrcsomóképződés ellen, napi pár darabot kell vele etetni. Javaslom a használatát. Perzsacicám van, mikor még nem szedte, 10cm hosszú szőrhengereket hányt ki!! Ezzel a cuccal viszont nem áll össze a gyomrában a szőr és simán megy a kakival kifele. Sok macska amúgy válogatós, hányni pedig alapból is szoktak bizonyos időközönkènt.
2012. dec. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Elvittem ma állatorvoshoz, és azt mondták, hogy elsorvad a veséje...ez mit jelent? Hogy függ össze az evéssel? Az orvos sajnos nem mondott erről semmit...

Utolsó válaszoló: nem szőrcsomót hány ki, hanem épp ez az, hogy azt nem, de minden mást, amit megeszik, igen! Amúgy már 12 éves, nem valami fiatal szegény...

2012. dec. 15. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!