Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szokott valaki macskával aludni?

Szokott valaki macskával aludni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 12:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám nem jön oda mindig, de ha igen, nagyon boldog vagyok tőle <3 a fejemhez szokott odafeküdni.
2012. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Naná, minden este velem alszik. (Szobacica)

De az előző cicám is mindig velem aludt, hiába volt kijárós.

2012. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden nap. Úgy alszom el és úgy ébredek, hogy valaki mindig dorombol nekem. Ez nagyon jó érzés. :) A cicám az én kis gyermekem, akiért már nagyon sokat megtettem, hogy velünk maradhasson, és ő egy nagyon hálás cica.

Nem mellesleg csodálatos úgy ébredni, hogy az arcomba van tolva a szőrös feneke. :D

2012. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
hogyne :) 2 cicánk van, szép, nagy vörös cica nagyon szeret a párom és közém befeküdni és elterülni h véletlenül se tudjunk összebújni (vagy legalább elférni :D) a kicsi pedig mindig velem alszik, a fejemnél általában. imádunk velünk aludni, nagyon aranyosak :) meg is sértődnék, ha nem jönnének oda egyik éjszaka :)
2012. dec. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Amikor a cicám a fejemen fekszik és és elkezd mosakodni, akkor mindig eszébe jut, hogy engem is meg kell mosdatni. A másik kis játéka, hogy a kis orrát elkezdi hozzám nyomni, meg a kis fejét túrni a hónaljamba, aztán rám támasztja a kis állát, és elkezd aludni.
2012. dec. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Sziasztok! Én imádom a macskánkat. De nem szeretem ha az ágyamra fekszik. Tegnap volt először, hogy szar szagú volt nagyon.valószínű előtte nem sokkal végezhette a dolgát. Érdeklődnék, hogy Ti ezt, hogy oldjátok még? Titeket ez nem zavar? Előre is köszi a válaszokat.
2012. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hat év alatt még soha nem éreztem büdösnek a cicát, amikor bebújt mellém az ágyba. Mindíg megmosdik kaki-pisi után.
2012. dec. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
16-nak: meg kell nézni olyankor a lábát, ha "szarszagúnak" érzed, mert nálam is előfordult, de amiatt, hogy rátaposott az ürülékre , miközben elásta. Egyébként nem éreztem még soha rajtuk.
2012. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nem a lába volt olyan. De a Te általad mondottak után is felmerül bennem a kérdés. Ha a lábával tapos bele, és utána mászik bele az ágyatokba, az sem zavar senkit? Mielőtt még félre értene valaki. Én imádom a macskáimat, de ezek miatt nem szívesen engedem az ágyamba. Várom, hogy meggyőzzetek. :D
2012. dec. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Amíg nem volt saját állatom, csak rokonoknak volt kutyája-cicája, el sem tudtam képzelni, hogy bemenjenek az ágyba.

Aztán kaptam egy 4 hetes picur cicát, akinek még az anyja mellett lett volna a helye, éjszakánként sírt, cumiztatni kellett. Második éjszaka utáni reggel úgy ébredtem, hogy a fejem felett alszik a párnán csendben. Valahogy felkapaszkodott, pedig még menni is bizonytalanul tudott. Onnantól kezdve kérdés sem volt, hogy velem aludjon, teljesen természetes lett. Már 5 éves elmúlt, azóta is együtt alszunk, szobacica, piszkos sosem volt, az alom-kérdésen soha nem is gondolkodtam.

2012. dec. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!