Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le a cicát az...

Hogy szoktassam le a cicát az ablakban való mászkálásról, üldögélésről?

Figyelt kérdés
12 hetes a kiscicám, tündéri, játékos, imádom, csak egy baj van vele: az ablakban üldögél, sétálgat. Akár nyitva van, akár csukva. Tizediken lakom... Levegő muszáj, hogy jöjjön be valahogy, de ha a macska kiesik?! Mielőtt ide jött a cicus, az ablak mindig nyitva volt, most zárva van, hogy ki ne essen, majd megfulladok, de hát féltem. Mit csináljak?
2009. aug. 23. 02:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg feltenni egy szúnyoghálót, vagy ha azt szét tudja szedni egy vékony dróthálót? Nem tudom milyen az ablakod, ezért nem tudom kivitelezhető-e ez a megoldás... Szia! 15f
2009. aug. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarlak megilyeszteni, de az első cicám 10.ről kiesett és meghalt :( Mindenképp szoktasd le. Van ilyen macskatávoltartó spray amivel talán "elüldözhetnéd" az ablakból. Sok sikert! :)
2009. aug. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a szúnyogháló jutott eszembe...

A macskám is folyton ezt csinálja és még ki is ugrik. Mi szerencsére családi házban lakunk, szóval meg is teheti. De nem örülök neki, mert mindig meg akar szökni. Egyébként ő 10 hónapos.

2009. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni fémszálas szúnyoghálót, azt tegyél az ablakra. A simát elég könnyen szét tudják szedni.
2009. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

van olyan növény, hogy macskagyökér

vegyél olyat és rakd ki az ablakba

2009. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: a macskagyökeret imádják a cicák, úgyhogy ez nem jó ötlet.
2009. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!