Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet? Lent.

Mi baja lehet? Lent.

Figyelt kérdés
Szóval a macsjámat benn a hában tartjuk azóta amióta elkezdődtek a hidegek. Most pedig rátört apárzás. Nem lehet tőle aludni. Meddig fog ez tartani ? Elviselhetetlen a nyávogás és a drgölőzés.... 17/L

2012. dec. 18. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Csak addig, míg ki nem ivartalanítjátok.
2012. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ez náluk folyamatosan megy. Addig tart amíg nem lesz vemhes, vagy amíg nem ivartalanítjátok.
2012. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vicuska87 ***** válasza:
67%
Ivartalaníttasd, és akkor elmúlik!
2012. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Az én véleményem szerint is ivartalanítani kellene. Viszont ha valamilyen oknál fogva,nem alkalmas most ,sem pedig anyagilag a műtét akkor kérjél gyógyszert az állatorvostól. Ovarid a neve és nem drága! 10 db-os kb. 1000Ft. És a gyógyszertől abba is hagyja ezeket a kínlódásokat! Ezt csak az orvos adhatja ki! Én akkor adtam a cicámnak,mikor nem rég ellett és a műtéthez még gyenge volt,hiszen ellés után már 2 hónapra rá megint elkezdenek bagzani! Semmi probléma nem volt a gyógyszerrel, heti fél tablettát kell beadni a cicusnak :)

2012. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2012. dec. 27. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!