Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan fürdethetném vagy...

Hogyan fürdethetném vagy mosdathatnám meg a macskámat?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra jött haza (kinti-benti macska), hogy nyakig sáros, lucskos, de már rászáradt a sár. (Ráadásul meg is verhette másik macska vagy kutya játékból.) Félhosszú, világossárga szőre van. Gondoltam, hogy megfürdetem, és amíg meg nem szárad, addig bent marad, de nincs bent neki macskawc, és emiatt nem nagyon merem bőrig vizezni, mert lehet, hogy majd ki kell neki menni száradás közben.
2012. dec. 20. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs kiskora óta hozzászoktatva a fürdetéshez, kb. lehetetlen a dolog, ha csak nem egy bizarrul békés cica. Iszonyat be tudnak vadulni. Ha amúgy az a baj, hogy bepisil, lehet látni, ha wc-znie kell, olyankor a földet szaglássza és egyenesen mereven felfelé áll a farka, akkor megfogod és kiteszed, amíg elvégzi a dolgát, aztán visszahozod. Az enyém bírja a hajszárítót is.
2012. dec. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Johnny B. Goode válasza:
0%

Autómosó vagy kinti slag.

Ahogy szalad majd utána, biztosan megszárítja a menetszél... :D

2012. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vicces. Menj ki te mínusz 10 fokba slaggal játszani.
2012. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, de valószínű h vérszemet fog kapni:D

Csak jól meg kell fogni.

Nem olyan hosszú procedúra, hogy addig ne bírja ki.. gyorsan megmosod, törölközővel áttörlöd +hajszárító. Ha bízol benne hagyd a lakásban megszáradni. Utána etesd meg:)

2012. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre, hogy az a macska, aki még nem fürdött, nem utálja annyira a vizet, sőt kóbor macskát is fürdettem és elbírtam vele. Wc-zés után fürdesd, hátha akkor nem kell újra neki.
2012. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
hát előszőr is szerezz be hozzá egy hokikapus szetett.. egy kesztyűt mindenképp
2012. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fürdettem már, de csak nyáron, így egyből az volt a dolga, hogy rohant, amerre látott. (Nyáron bolha ellen)
2012. dec. 20. 11:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell megfürdetni, elég ha egy vizes törölközővel átdörgölöd, így lejön a nagyja, onnantól meg ő már pikk-pakk rendbe kapja magát. :) Tapasztalat.
2012. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2012. dec. 20. 12:57
 10/11 Vicuska87 ***** válasza:
41%

Nedves szivaccsal töröld át!

És hajszárítóval szárítsd meg, utána kiengedheted!

2012. dec. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!