Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudjam ezt kiheverni?

Hogy tudjam ezt kiheverni?

Figyelt kérdés
Mindig is egy macskát szerettem volna! Május 6.án született 3 kismacska és az egyiket rendszeresen felhoztam a lakásba és este levittem a tesóihoz. Egy fél évig így volt teljesen megszoktam a cicát oldotta a stresszet. Mostanában észre vettük hogy csipked minket valami mindig ráfogtuk egy szúnyogra de már kezdtünk bolhára gyanakodni. Végül észre vettük hogy egy bolha csipked minket. Ezért anyukámék nem engedik hogy felhozzam többet a macskát. Tegnap egész este sírtam és ha rágondolok megint rám jön a sírás. Szegény cica ma is jöttem befelé a lépcsőházba és szaladt volna utánam de bezártam előtte az ajtót. Még fel is szökött az ajtóba. Ez a legutálatosabb dolg amikor valamihez hozzászoktatnak és elveszik tőlem. Ráadásul most közeleg a karácsony és elvették a kedvemet. Semmi kedvem a karácsonyhoz. Már előre terveztem apukámmal hogy a macska velünk szilveszterezik hogy ne féljen éjszaka a petárdától erre meg csak egy perc alatt minden megváltozott. Mindentől elment az életkedvem. Elvették tőlem azt aki a nyugalmat jelentette számomra. És nincs kedvem beszélni se nevetni. Anyukám azt mondja hogy ez csak egy macska és tegyem magam túl rajta. De az érzelmeimet nem én vezérlem nem tudok mit csinálni. Hogyan lehetne ezen segíteni? Kérlek segítsetek mert nem akarom elrontani a karácsonyomat és a szilveszteremet. Talán túlságosan hozzánőttem a macskához . :(((
2012. dec. 20. 16:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Tehát bolhás a cica. De hát vannak bolhaölő szerek, nyakörv, mért nem vesztek?
2012. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Vettünk de hiába. Ma elment apukám az állatorvoshoz és azt mondta hogy ha kiengedjük semmit sem érünk el vele mert visszamászik bele a tesóiból.
2012. dec. 20. 16:22
 3/24 anonim ***** válasza:

Tudom milyenek tudnak lenni a szülők, emlékszek nekem is az utcán kellett hagynom egy kismacskát, pedig talán én voltam az utolsó reménye, hogy életben maradjon.

Merre laksz?

Szólhatnál a cicamentő angyaloknak facebook-on, ők ki szoktak menni a macskákhoz és keresnek nekik gazdát, hogy ne kelljen nekik megfagyni!

Ha ezt az egyet sikerül is bevinned a lakásba, a többinek kéne gazdát találni!

2012. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez az. Ezek a macskák vadan nevelkedtek. Rajtam kívül senkinek sem állnak meg.
2012. dec. 20. 16:24
 5/24 anonim ***** válasza:
Vagy elajándékozzátok a többi cicát, vagy azokat is kibolhátlanítjátok.
2012. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Minden pénz kérdése. Meg kinek kellenének kóbor macskák? Macskából annyi van... úgy szaporodnak hogy elég velük bírni. Azért mondom hogy kóbormacska mert csak idejöttek hozzánk és etetjük őket. De viszont amelyiket ki kellett rakni egy igazi szép macska volt. De belőle is már csak egy kóbor macska lesz. Olyan mintha kitépték volna a szivemet...
2012. dec. 20. 16:28
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A kóbor macskáknak is keresnek gazdát, semmivel sem rosszabbak, mint a szépen sikerült macska. Úgy látom inkább magadat sajnálod.
2012. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem magamat sajnálom. A másik kettő feltalálja magát. De ez akit most le kellet vinnem meg megszokta a bent létet. Szegény azt sem tudja miért hanyagoljuk.
2012. dec. 20. 16:32
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha bolhaírtó cseppet használtok akkor ha bele is mászik a bolha bár perc múlva döglötten lefordul róla, az első harapáskor, mert a bolhairtót a bőr alatti zsírszövet tartalmazza.

Pl most jött hozzám full bolhás kiskutya, a mielőtt betettük a kocsiba lekentük bolhairtó spot-onnal. Kb fél óra a hazafelé út, és itthon már csak a döglött bolhákat szedegettem ki belőlle.

Azonkívül a macska és a kutyabolha fajspecifikus, nem marad meg az emberen.

2012. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__3777475-menn..


Most bunkó leszek és belinkelem a másik kérdésedet is. Mindkét helyen május 6án születtek a macskák.

Ő az aki macskanáthás? Vagy egy másik kinti? Rendes ellátás kéne nekik.

2012. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!