Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudjam hogy a macskámat...

Honnan tudjam hogy a macskámat mikor fedezikbe a kandúrok?

Figyelt kérdés

Nagyon szép macskám van, és azért nem ivartalanítottam, mert rengeteg ember szeretne tőle cicát.

Kérlek bunkók NE válaszoljanak!!!!!

Köszönöm előre is a normális válaszokat!!!

:)


2012. aug. 11. 10:14
1 2
 1/14 intrepid ***** válasza:
47%
Ne féltsed a kandúrokat, majd ők megoldják.
2012. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Amikor akkora a hasa, hogy lassan gurulni tud rajta, na akkor már biztos lehetsz a sikerben :DDD
2012. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszön szépen megy a zöld
2012. aug. 11. 10:26
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Mivel egy macska minimum 2 kölyköt fial, ezért nagy rá a valószínűség, hogy legalább az egyik hasonlítani fog. És ha nem is hasonlítana attól, még lehet az is szép. Komolyan nem értem az ilyen hozzászólásokat.
2012. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem minden macska szép. Erről ennyit.
2012. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Onnan tudhatod amikor az udvar tele van kandúrokkal és a macskád is "pucsít" nekik és amíg abba nem hagyják addig bármikor megtörténhet, ezért azoktól a hetektől kezdheted el számolni a 9 hetet :D
2012. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Oké, hogy szép a macskád, de semmi sem garantálja, hogy a kölykei milyenek lesznek. Pláne, ha majd azt se fogod tudni, hogy ki az apja. Aztán végül nyögvenyelősen fognak elkelni a picik, mert csúnyácskák, és ők nem erre számítottak... (Bár szerintem minden cica szép). Az ellés nagyon meg tudja terhelni a cica szervezetét, én feleslegesen nem tenném ki ennek a cicámat. A tenyésztők dolga, hogy fedeztessenek, keverék cicákkal így is tömve vannak az utcák, a menhelyek.
2012. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
utolsónak 1000% ban igaza van... fogjátok fel végre...
2012. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bocs, az egyik csak oda szokott azt nem az övéké szülte
2012. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

jó köszi mindenkinek,és szerintem is minden macska szép, ami jól gondozott, kivéve a szőrtelen.

Ma ivartalanítottam a cicát.

Volt benne cica. de már nincs.

Köszi a válaszokat

2012. aug. 11. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!