Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskákba miért nem kell...

A macskákba miért nem kell chipet rakatni?

Figyelt kérdés

De most komolyan!

Mindenfele kóbormacskák mászkálnak, meg a nem kóborok is megszöknek, átmásznak szomszédhoz, stb...

Sokkal jellemzőbb a macskákra, hogy elmennek. A kutyákra ezzel szemben sokkal jobban tudnak vigyázni a gazdák, Mégis a kutyákba kötelező a chip, és nem a macskákba. Teljesen értelmetlen az egész.



2012. dec. 21. 14:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy érdekes téma.Csak lakás macskáim vannak egyszóval soha nem mennek ki,de kivétel nélkül mindnek van chipje.

Én támogatnám a macskák chippezését is.

Nincs kóbor kutya? Akkor keveset sétálsz :)

2012. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Mecse ***** válasza:
75%

Azt lehagytam hogy nyilvánvaló hogy nem idomíthatóak ezt egy szóval sem tagadtam! Lehet hogy félreértettél valamit.


Az embernek kell tennie róla hogy a háziállata ne okozzon gondot az embertársainak, tulajdonképpen ez a lényege az egész kisregénynek amit írtam, és mivel a cicák nem nevelhetőek kutya-módjára nyilván, az ember dolga a határokat megszabni nekik :).


Pici gyerekkoromtól voltak cicáink amíg még otthon laktam is, és most is van cicám egyébként.

2012. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%

Társasházban lakom, és a kutyámban is van chip, meg a macskámban is, aki soha ki nem tette a lábát a lakásból. Megnyugtat a dolog.


Egyébként meg igen, egy macska nem fog megtámadni, satöbbi, egy kutya simán megteheti. Ettől függetlenül én bevezetném, hogy a macskákba is kötelező legyen. Sőt, én a hobbiként tartott állatok ivartalanítását is bevezetném, de erre sosem fog sor kerülni...

2012. dec. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!