Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez egy macska faj vagy csak...

Ez egy macska faj vagy csak ez az egy ilyen?

Figyelt kérdés

Van ez "Grumpy cat". Ez egy macska faj vagy csak egyedül ő ilyen??

[link]


2012. dec. 22. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok helyen láttam már ezt a macskát, sztem egy adott fajtának van ilyen lapos pofija, és ennél a macskánál még jobban kiüt, még inkább látszik. Így ilyen morcos külsőt kölcsönöz neki az alap adottsága :)
2012. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Grumpy cat eredetileg egy Snowshoe (Hócipő) fajta, de genetikai betegsége miatt lett ilyen. Kisebb és ügyetlenebb, mint társai. A túltenyésztés "csodája". Sajnálom szegényt, bár tény, hogy rendkívül vicces tudd lenni egy két dolog, amit felraknak róla.
2012. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
A multkor volt róla egy kérdés, elvileg házimacska, csak beteg.
2012. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van ez nem fajtatiszta,egy mix cica aki genetikai rendellenességgel jött világra.

Azoknak akik ilyet akarnak jó lenne ha tudnának ezt az az ilyen sérült állatokról,ez nem egy túltenyésztett fajta csak egy kedvenc gazdi felelőtlensége mert nem voltak ivartalanítva a szülők...

2012. dec. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!