Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon csúnyán begyulladt a...

Nagyon csúnyán begyulladt a macskám szeme. Mivel kezelhetném?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Állatpatikában Tiacilt vegyél neki vagy ha nincs ilyen a közeletekben, akkor humán gyógyszertárban vegyél neki Gentamicin hatóanyagú szemcseppet (ez van a Tiacilban is, állatorvos mondta, hogy humán gyógyszerrel helyettesíthető). Elvileg csak receptre adnak, de nekem is simán ideadták, amikor mondtam, hogy macskának kell. Egy picivel drágább úgy, mint receptre, de így is bőven 1000 Ft alatt van.
2012. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én jó "paraszti" megoldást választom... kamillatea
2012. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor sose értem, miért nem lehet beugrani az orvoshoz megkérdezni. Ha tényleg csak be van gyulladva a szeme kb elkér 500 forintot meg a csepp árát.
2012. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha történetesen nem budapesti vagy, meglehetősen nehéz december 23-án vasárnap állatorvost találni. Az állatpatika is csak azért volt nálunk nyitva, mert aranyvasárnap van. Márpedig ha a cica szeme be van gyulladva, nem szerencsés napokig kezeletlenül hagyni.
2012. dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És miért olyan biztos, hogy nem budapesti?
2012. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig a telefon is létezik, egy normális orvos megmondja, hogy mit adj rá, amitől nem lesz baja.
2012. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nniki175 ***** válasza:

Szia !

Főzzél egy jó kis kamillateát és azzal törölgesd neki sűrűn...amíg az is használ,addig nem kell venned semmit szerintem.

2012. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A kamilla tea a legjobb, ne használj kencéket a cicus szemére !!
2012. dec. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha sok felkiáltó jelet teszek a végére, akkor tudom a tutit!!!! Miért is vennél szemcseppet 600 ft ért, ha helyette nyomathatod a kamillát, max a macskának 1 szeme lesz
2012. dec. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!