Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem minden macska önző,...

Nem minden macska önző, kajaközpontú, kizárólag a területéhez ragaszkodó lény. Egyetértesz?

Figyelt kérdés

Egyes cicák, illetve sokszor a fajtatiszta cicák közül hallani arról, hogy a cicus szinte kutyaként viselkedik a gazdival. Rengeteget van vele, követi mindenhova, nem csak akkor merészkedik elő, amikor éhes. Sokat játszik, érdeklődik, nem önző módon viselkedik, keresi az alkalmat, amikor együtt lehet emberekkel. Szereti ha beszélnek hozzá, figyel és gyorsan tanul kisebb trükköket, illetve tanul be szokásokat (nem mehet be egy szobába, nem szabad a gazdi fején aludni etc.). Nem bújik el, amikor idegen emberek érkeznek a lakásba.

Ti is ismertek ilyen cicákat? Mely fajta képviselői ilyenek? Vagy szinte minden fajtatiszta cica társaságkedvelő?

Elsősorban benti cicákról lenne szó, nekem kintiekkel nincs tapasztalatom, vagyis csak annyi, hogy kajázni járt haza.



2012. dec. 25. 17:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi, jó ilyen ragaszkodó cicákról olvasni! :)
2013. jan. 29. 12:46
 12/13 anonim válasza:

A macska önző, mivel felkelt hajnalban, amikor látja hogy alszom. A kutyám erre soha nem lenne képes :)

Rosszul vagyok, látja hogy szenvedek. A kutyám megvígasztal a macska tovább basztat. 3 műszak mellett 3 örákat alszok. Rettenetes.

A kutya mindig velem alszik. Szeretem. A macska egy fsz

2023. jan. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Utolsó vagyok.

Nekem hiába kedves nappal , amikor ébren vagyok, ha nem hagy aludni éjjel. Önző..

2023. jan. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!