Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezek a fajta cicák mennyibe...

Ezek a fajta cicák mennyibe kerülnek? Hol lehet őket kapni és mennyben más a tartásuk, mint a házi macskáé?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 28. 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ahogy a videó címe írja : Scottish fold kitten, magyarul skót lógófülű macska.

A többit passzolom.

2012. dec. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
skót lógófülü van bátyáméknak is,azt hiszem 120-ért vette pár éve,tenyésztőt meg tudom érdeklődni ha érdekel.
2012. dec. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát a nevére én is rájöttem,nem is ez volt a kérdés,de azért köszi a válaszokat! Olyan is írhatna esetleg akinek ilyenje van és tudja,miben más tartani,mint egy sima szobamacskát!
2012. dec. 28. 09:00
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát azért nem akarok egy macskáért százezreket kiadni lógó fül ide vagy oda. Találtam itt olyat,ami jónak tűnik,van állatorvos ismim,ha venni akarok,úgyis jön velem,ő ért ezekhez!
2012. dec. 28. 09:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg miért nem fogadsz be menhelyről kiscicát,ha nem számít neked hogy fajtatiszta legyen? Ha mindegy neked hogy milyen génállomány és hogy mi lesz belőle ha nagy lesz akkor a menhelyek tele vannak ilyen kiscicákkal,és nem egy olyan embert támogatsz aki pénzért elleti a macskáját agyba-főbe.
2012. dec. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ki volt az a nagyon okos,aki töröltette az egyetlen épkézláb hozzászólást? Hát fogadtam már macskát örökbe menhelyről,hát köszönöm szépen...Inkább adok érte pénzt.De azért érdemben eddig senki nem tudott hozzászólni,csak okosít itt.Hadd döntsem el én,mire adok ki pénzt!
2012. dec. 28. 09:22
 7/12 Vicuska87 ***** válasza:
42%

Ez a fajta 80.000-től már lehet venni, rendes tenyésztőtől!

Itt lehet kapni: Silverpinky kennel.

Semmiben sem más a tartásuk, mint a házi cicáé, bent kell tartani őket lakásban, minőségi táp, alom, kaparófa, fésű, itató!

2012. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)!
2012. dec. 28. 09:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezt egy másik lógófülűvel kapcsolatos kérdsére írtam, de ide is érvényes:


"Ha lógófülű macskáról van szó, akkor talán nem az árnak kellene elsődleges szempontnak lennie... Ugyanis a lógó fület okozó gén nagyon-nagyon komoly porcosodási rendellenességet okozhat, amit kis korban még nem feltétlenül lát az ember. Ezen az oldalon a Hogy is van ez? menüpontban lehet olvasni róla:


[link]


"A porcosodási rendellenesség NEM betegség, egy degeneráció, amely nélkül nem létezne a skót fajta. Ez a porcmódosulás nemcsak a fülporcban, hanem a cica testében máshol is előfordulhat (könyök, farok és hátcsigolyák), ezt minden skót lógófülűt, skót állófülűt és skót vérhányaddal rendelkező brit rövidszőrűt vásárló tulajdonosnak tudomásul kell vennie, el kell fogadnia a vásárláskor. Egyetlen tenyésztő sem tud garanciát vállalni arra hogy csak a fülön jelentkezik a deformitás, mert 10-12 hetes kismacskánál még nem látható, vagy ki sem alakult még az esetleges porcelváltozás."


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__2361264-hol-..


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__1467552-megb..

2012. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hú köszi! Na akkor ezt remélem a sok "okos" (az az egy,aki kritizált itt) is olvassa!
2012. dec. 28. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!