Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák nem unatkoznak?

A macskák nem unatkoznak?

Figyelt kérdés
Férjemmel szeretnénk egy kiscicát. Viszont nekem vannak fenntartásaim a dologgal szemben. Pl mi van akkor ha nincs otthon senki, a macska szétkaphatja a lakást. Erre férjem azt mondta, hogy náluk olyankor mindig be volt csukva minden ajtó és csak az előszobába lehetett. Nem unatkozik olyankor? Vagy csak elég neki odarakni egy kis játékot és el van vele órákig?
2012. dec. 28. 19:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
amúgy köszi az eddigi kommenteket, sikerült eloszlatnotok a félelmeimet:)
2012. dec. 28. 20:19
 12/13 Vicuska87 ***** válasza:
0%

Nálunk mehetnek mindenhova!

Törékeny dolog nincs, és virág sincs elérhető magasságba!

Abszolút nem zárok be semmit sem!

Amikor nem vagyunk itthon, szinte alszanak csak, esznek, isznak!

2012. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A mi macskánk kb. 1 éves koráig kész rémálom volt. Ilyen rossz cicát én még nem láttam. Már 1,5 éves, és szerencsére kezd benőni a feje lágya. Ha valami rosszat csinál mindig ráordítunk, és akkor be is fejezi. Egyébként mint már írtam minden nappal idősebb lesz, ő is többet szunyál. Amikor nem vagyunk otthon, a helyén durmol. Amikor meg vele vagyunk, nagyon szeret a közelünkbe lenni, szerintem nagyon jól érzi magát. Vittük már el sétálni, hogy lásson valami újat is, de nagyon nem komálja. Cicabarátot is kapott egy időre, de nem tetszett neki hogy az ő territóriumát más is befoglalja. De ha tudtok egyszerre 2 cicát vállalni, akkor tutira ellesznek kiskorukban is. De ez persze dupla hajhullással fog járni :)
2012. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!