Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák megérzik hogy...

A macskák megérzik hogy például ez egy rossz ember?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a kutyák igen de a macskákat nemtudom

2012. dec. 27. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom alapján igen.
2012. dec. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D
2012. dec. 27. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Azt biztosan kiszúrják, hogy valaki nem szereti a fajtájukat. Megérzik a negatív energiát. Nálam volt ismerős, aki azt mondta, hogy ő még azt sem bírja, ha véletlenül hozzáér a macska. Na, enyém le sem szállt róla, állandóan körülötte tekergett, be kellett zárni a végén a másik szobába :))
2012. dec. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztalta, hogy megérzik.
2012. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre,hogy megérzik.

A felnőtt macskák általában bizalmatlanok az idegenekkel szemben.

2012. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még jobban is, mint a kutyák. Aki komolytalanabb, azt szeretik hergelni, de van tényleg, akit első pillantástól kezdve messzire elkerülnek.
2012. dec. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, megérzik. Nem feltétlenül csak azt, hogy valaki rossz ember, hanem pl. hogy nem szereti a macskákat.

Hozzám jön állandóan a cicu, dörgölőzik meg dorombol, de amikor a barátom ott van, rá fúj, meg menekül előle, pedig csak nem szereti a macskákat.

2012. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. dec. 28. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!