Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért jár ide az, aki utálja...

Miért jár ide az, aki utálja a macskákat? Nincs jobb dolgod?

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Hol van az megszabva hogy aki utálja a macskákat nem látogathatja ezt az oldalt? Én sem szeretem őket,még is itt vagyok! :D
2012. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%
Jóhogy nem már csak az írhatan, akinek te negdélyt adsz... Kicsit az arroganciából vissza kéne venni.
2012. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, ha nem szereti, csak ne írogasson olyat, hogy akaszd fel, nyúzd meg, stb. Ezeket direkt azért írják, hogy felidegesedjünk rajta, veszekedjünk vele. Itt névtelenül vezetheti le felesleges energiáit. Szerintem szánalmas az ilyen, ezeket figyelmen kívül kell hagyni és kész.
2012. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem akik utálják a macskákat annak nem kéne élniük mert hülyék.
2012. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Kedves utolsó válaszoló! Neked akkora, de akkora zöld pacsit nyomtam, hogy csak na!!!!
2012. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, aki szereti a macskákat, kivéve az első két válaszoló. Elég mazochisták lehetnek, hogy ide járnak.
2012. dec. 30. 18:31
 7/10 anonim válasza:
74%
Hogy egyes sz*rháziak miért nem tudják abbahagyni. Neked mi közöd van ahhoz, hogy utálja a macskautálókat.
2013. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó véletlenül a nem hasznos-t nyomtam, de egyet értek veled!

Mazochista remélem sokszor látogatsz ide gyötörni magad!

2013. jan. 3. 23:23
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem a macskaa kategóriára értette h ne jöjjön ide ai utálja őket :)
2013. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
8-as vagyok és a 7-esnek szántam válaszom. Szánalmasak az ilyen emberek, annyira hajtják a magukét (macska utálat), hogy az már gyomorforgató. Én szeretem a kutyákat és a macskákat is.
2013. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!