Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Olyan macskat keresek amelyik...

Olyan macskat keresek amelyik nyugis, ugy ertem legyen lusta mint a dog, de az egeret elkergeti vagy elkapja vagy barmi csak ne lassak tobb egeret. Van ilyen?

Figyelt kérdés

mivel sosem volt macskam nem tudom h kolyokmacskat be kell e oltani illetve h mire figyeljen az ember ha a macska elete 100% ban szobaban lesz. szoval erre vonatkozo indfot is szivesen varnek.



elore is koszi



2013. jan. 2. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
De ezt mégis hogy gondoltad?
2013. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MacsekCicus ***** válasza:
a macskával ígyis úgyis törődni kell, fajtára gondoltál ha igen akkor perzsa vagy himalájai de ezeknek gond van a szőrükkel
2013. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszi macsekcicus
2013. jan. 2. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Kell oltás a macskának. Ivartalanítani kell fél éves koráig, ha fiú, ha lány. Kell kaparófa, alomtálca, játékok, ablakokra rács.

Egér ellen viszont ne macskát hozz, hanem egérriasztót szerelj be. Mérgezett is lehet az egér, megeszi a macska és elpusztul.

Minden kismacska eleven, nem lusta, ha sokat foglalkozol vele, játékos felnőtt macska lesz belőle.

2013. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ooo nem akarom h elkapja en sem. eleg ha tavoltartja. de koszi az alapinfokat. elmegyek a helyi allatorvoshoz megkerdezem milyen oltas meregtelenites meg egyeb dolgok kellenek hozza. de koszi az alapinfokat.
2013. jan. 2. 17:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Akármilyen fajta lehet nyugis.Szerintem sima házicicát válassz.Az előző válaszoló jól leírta az infókat.
2013. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vicuska87 ***** válasza:
44%

Ez a kérdés értelmetlen! Ha benti cica lesz, hogy kergeti el az egereket? Nem értem.

Ivartalanítani kell, beoltatni, és 3 havonta féreghajtózni!

Egy jó bár dolgot be kell szerezni, alom, kaparófa, eledel, tányérok, fésű...

2013. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Válasz az utolsónak.


Ha szoba cicet akarsz, hol fogjon egeret?

Vagy a konyhakredencen tartasz egeret? Vagy benne?

2013. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A számítógép egerére gondoltál??
2013. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!