Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jo, megis olcso allatorvost...

Jo, megis olcso allatorvost keresek pesten?

Figyelt kérdés
Nemet Zsoltrol hallottam csupa jot, 8. ker. aurora utca. Ha rola tud valaki, valamit, annak is nagyon orulnek. Termeszetesen minden jo, lelkiismeretes, olcso dokinak orulok. (sajnos a penz, most nagyon is szempont :( )
2012. aug. 29. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ők ugyan nem a legolcsóbbak, de még így is olcsóbbak, mint jó pár belvárosi rendelő:


[link]


Csak ajánlani tudom őket!!!!!! Nagyon lelkiismeretes, állatszerető csapat dolgozik ott, én eleinte csak a rágcsálóimat hordtam hozzájuk, aztán a kutyát is oda vittem (kb. fél óra zötykölődés villamoson :/), mert annyira profik és kedvesek :)



Viszont, ahova semmiképpen se menj:

Körönd állatorvosi rendelő és állatpatika


A doktor úr egy pénzéhes b.unkó.


Az állatorvosi egyetemre se menj, egyrészt horror áraik vannak, másrészt elég dilettáns banda, "véletlenül" kitekerték az egér nyakát kötéscsere közben. No comment!

2012. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát, én pesti orvost nem ismerek, viszont Pest környékit igen. Dunaharasztin, Dr. Gyalai Mihály. Nagyon jó orvos, ezt garantálom, és olcsó is. De nem az olcsósága miatt merem ajánlani, hanem mert tényleg nagyon-nagyon jó. Régen főállatorvos volt. Szóval ha nem gond, hogy nem pesti, hanem közvetlen Pest melletti, akkor őt ajánlom. Amúgy mi a baj a cicával?
2012. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hu, nem hiszed el, de pont a korondbe vittem eloszor, mert az van hozzank legkozelebb. Aztan a doki kezdo is volt, le is huzott, ezert keresek most egy verprofit, olcson. Lehet nagy a baj, ezert fontos, hogy midnketto stimmeljen. Koszi a tippet, varok meg!
2012. aug. 29. 18:40
 4/12 A kérdező kommentje:
Irtam mar itt ki kerdest, roviden annyi, hogy sebes volt a nyaka. Elvittem, kapott szteroidot, elmult par hetre, de visszajott a seb, ugyanoda. Nem allergias (kapott antiallergen kajat), a kozerzete remek, tehat nem tudom mi a baj, de nagyon felek.
2012. aug. 29. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem Graf dr rendelőjében pont csúnyán félrekezelték a cicámat, és nem is túl olcsók...

Végül itt gyógyították meg:

[link]

Olcsók is és jók is. Ott van az árlistában a vizsgálati díj, de nekem nem számolták fel, nem volt rajta a számlán. Plusz van saját laborjuk ami óriási előny. 2000 Ft. volt csak egy vizeletvizsgálat, máshol ez 10-nél kezdődik.

2012. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


15 éve hozzájuk járunk, nagyon korrektek, és elhivatottak. Csak ajánlani tudom.

2012. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Dr. Juhász Tamás Állatorvosi Rendelő Budapest

Péterhegyi út 46.

1112

06-1-310-1106


Az orvos neve Sudár Soma, nála jobb orvost életemben nem láttam, sokáig kezelte a cicámat lelkiismeretesen és nem zsebre ment soha.

2012. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy hozzájuk NE menj!


[link]


Félrediagnosztizálták a cica betegségét, ami jóval megrövidítette az életét, nagyon bunkók és drágák.

2012. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jaj, Istenem, ez olyan nehez. Pont a primavetet nezem, akkor oda nem megyek. Aztan irtam Nemeth Zsoltot, ma felhivtam, de szamomra eleg bunko volt. O is kiesett. Most megtalaltam Toltessy Zsoltot, hatvanban. Hajlando lennek kiutazni, mert diakkent nem olyan veszes a vonat, es rola sok jot olvasni, de vannak rossz hozzaszolok is. Akarkit talalok, vki mindig racafol. Ti ezek alapjan mennetek hozza? [link]

Azota ujabb sebb lett a cicam nyakan, nagyon fontos, hogy elsore olyanhoz vigyem, aki erti a dolgat. :( Egyre elkeseredettebb vagyok. :(

2012. aug. 30. 15:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha bárhova el tudsz menni:

[link]

nagyon jó az orvos,lelkiismeretes,és olcsó!

(a Juhász klinika elég drága hely,kicsit lehúzós...)

2012. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!