Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak barnás-pirosas...

A cicámnak barnás-pirosas folyása van, és taknyos, nehezen vesz levegőt. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Sajnos elég öreg már a cica. Holnap viszem orvoshoz. Mi lehet a baja? Hagyjuk kérlek az olyan válaszokat, hogy vidd orvoshoz, meg az orvos majd megmondja, szeretném ha valaki megnyugtatna, mert ez a cicussal körülbelül együtt nőttünk fel, és nagyon fájna ha elveszíteném.
2013. jan. 3. 14:31
 1/5 Vicuska87 ***** válasza:
45%

És akkor most mit vársz???? Mit mondjunk?

A cica beteg! Nem is kicsit, de ez egy folyamat volt aminek ez már lassan a vége! Ha nem viszed orovoshoz elpusztul! Itt nem nyugtatgatni kell, hanem szembe kell nézni a valósággal!

2013. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
3/4 3 van, a dokik 4-ig, 6-ig rendelnek általában. Ha a macskámból pirosas lé csorogna, én nem várnék holnapig. De te tudod.
2013. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Macskanátha, kezeletlenül megvakul és maradandó hörghurutja lesz, ha túléli. Bár a folyás nem tudom honnan jön, talán inkább parvo, de az is 50 százalékban halálos. Úgyhogy megnyugtatni nem tudlak, találgatni is felesleges, orvoshoz kell vinni. Gondolom nem tegnap lett ilyen. De ha holnap elviszed orvoshoz, úgyis megmondja mi a baja, ha tényleg elviszed, nem csak azért írod, hogy ne csesszenek le.
2013. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Tudod, ha ezért pusztul el, mert nem viszed, vagy nem vitted időben orvoshoz, akkor meg is érdemled, hogy fájjon, de a macskának sajnos még ennél is jobban fáj! Most is, amikor épp elvérzik.
2013. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kb. egy hete ilyen. Sajnos olyan helyzetbe kerültem nemrég, hogy nem tudok hirtelen kifizetni több ezer forintot. Ma mentem át a szüleimhez, és kértem kölcsön. Nektek biztos könnyű mondani, igen, nekem is az lenne, de ti is kerülhettek ilyen helyzetbe.
2013. jan. 3. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!