Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam össze 1 éves...

Hogy szoktassam össze 1 éves lánycicámat egy kölyök bologonese lány kutyussal?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen türelemmel!

Szerinetem mondjuk így jóval nehezebb a helyzet, hogy a cica már felnőtt, hiszen egy macsek sokkal önfejűbb és akaratosabb mint egy kutya, de azért nem reménytelen a helyzet.

Óvatosan vidd őket közel egymáshoz, hagyd, hogy szimatolják egymást, közben pedig beszélj hozzájuk, hogy milyen jó kis lányok, milyen ügyesek, okosak :) Ja, és szerintem a macskát többet babusgasd, az enyém néha még mindig durci velem amiért "kistesót" hoztunk neki :)

Szerintem a kutyusod is jópár macskapofont fog kapni, dehát ez ezzel jár:)

Ha türelmesen gyakorolsz, akkor egy idő után- ha nem is lesznek puszipajtások- meg foják szokni egymást!

2008. máj. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem könnyű helyzetben vagy, hogy a kutyus a fiatalabb, meg ugye a bolognese az alapból kicsi. Néha próbáld őket barátkoztatni, közelebb vinni egymáshoz, de az egyiket mindig fogd, vagy legyen ott a kezed, hogy ha tettlegességig fajul a dolog, szét tudd őket választani.


Egyébként majd megszokják egymást, a macska nem fogja magától piszkálni a kutyust, ha pedig a kutya szemtelenkedik, kap egy pofont a cicától, és meg fogja tanulni, hogy a macska tabu. :)

Elintézik maguk közt.

2008. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!