Kezdőoldal » Állatok » Macskák » El tudom temetni a cicám az...

El tudom temetni a cicám az udvarban?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy más állatok megtalálják és kiássák. Meg lehet ezt akadályozni?Milyen mélyre kéne tenni? Vagy akkor mit tegyek? Veszélyes elásni? Gyerekek játszanak az udvarban...
2009. aug. 26. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a kertben szoktuk eltemetni az állatokat, fontos, hogy legalább 80cm mélyre áss le, tehát ne épp csak befedje a föld.
2009. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ha elásod fél méter mélyre, akkor nem valószínű, hogy ki foglya ásni másik állat.
2009. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de remélem berakod valami cipős dobozba is
2009. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

el tudod temetni ha van ásód. :) OFF


am semmi baj nem lesz vele a elég mélyre teszed. lehetőleg olyan helyre ásd ahová biztos nem fogsz máskor ásni és próbálj meg nem elvágni az ásóval vízvezetéket...(tapasztalat) mert szar visszanézni ha mégis ki kellene ásnod

2009. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél a sírja fölé köveket vagy ládát és arra követ,hogy ne tudják leszedni a tetejéről.Egy idő után nem mennek oda az állatok.

Mi is ezt csináltuk.

2009. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze hogy eltudod, mi is elástunk a kertünkbe 3 macskát:(
2009. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mamám is kertben temette el a kiskutyáját. Semmilyen állat nem ásta ki.
2009. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam, hogy a tesóm kutyáját elásom, de őt 2 méter mélyre kéne, nehogy kiássa magát.
2009. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!