Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hatásos a cicáknak rüh ellen...

Hatásos a cicáknak rüh ellen a Fypryst nevű csepp?

Figyelt kérdés

Sajnos a cicánk rühes lett, a patikában pedig ezt adták rá, de most, hogy utánaolvastam, nem írják, hogy rüh ellen is jó lenne, csak bolhák, kullancsok, és tetvek kezelésére.

Van már tapasztalata valakinek ezzel a készítménnyel kapcsolatban?

Előre is köszönöm!


2013. jan. 5. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Az jó rühre is mert megöli az élösködöket mert ugye a rüh is egy élösködö mint a bolha ...stb csak kisebb ugy hogy jó lesz rá
2013. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vicuska87 ***** válasza:
39%
Jó lesz rá természetesen!
2013. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó rá. A rüh keményebb dió, mint a bolha vagy a tetű, ráadásul fertőző: ember is elkaphatja. Én felpakolnám a cicát és elvinném egy jó dokihoz. Szerintem inkább a Stronghold vagy az Advocate lehet jó, bár ott sem kifejezetten a rühatkát, hanem a fülrühösséget írják a macskáknál.
2013. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én úgy tudtam, hogy állatról nem terjed emberre a rüh.

Írtam e-mailt a cég honlapján, remélem hamarosan válaszolnak rá!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. jan. 5. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Fypryst cseppet tettem a macskára ás 8 adik napja vergődik kínjában tőle. Persze össze szarja az egész lakást és vergődés közben behugyozik kínjában... Hajrá használjátok ti is ha kedvetek támadna.. Nem biztos hogy túléli. Ha mégis akkor csak annak köszönhető hogy 24 órában nővérkeként ápolom mint egy elfekvő beteget... szar, húgy hányás, ordítás a kíntól, kosz bűz, legyek napi kétszer fürdetem és fecskendővel etetem és itatom. milyen zseniális ötlet ez hogy a macskát megmérgezni és ha ezt a mérgezett vért issza a bolha akkor majd a bolha is megdöglik 3 hétig..??
2015. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!